Ivuana / Garantija

Garantija

NAUJO AUTOMOBILIO GARANTIJA

Mes mylime mūsų gaminamus automobilius, o Jūs galite jais pasitikėti!

  • Lengviesiems „Nissan“ automobiliams ir elektromobiliams suteikiama 5 metų / 100 000 km garantija* (priklausomai kuri sąlyga bus išpildyta anksčiau).
  • „Nissan“ elektrinių automobilių komponentams taikoma 5 metų / 100 000 km garantija (priklausomai kuri sąlyga bus išpildyta anksčiau), o „Nissan Townstar“ elektromobiliui taikoma 5 metų / 160 000 km standartinė gamintojo garantija ir elektrinių komponentų garantija (priklausomai kuri sąlyga bus išpildyta anksčiau), o ličio jonų akumuliatoriaus talpai taikoma 8 metų / 160 000 km garantija** (priklausomai kuri sąlyga bus išpildyta anksčiau).

Be aukščiau nurodytos garantijos, Jūsų „Nissan“ automobiliui taip pat gali būti taikoma:

  • „Nissan Assistance“ paslauga (pagalbos kelyje paslauga) teikiama 3 metus (be ridos apribojimų, priklausomai nuo modelio, elektromobiliui „Townstar“ teikiama 5 metus su galimybe pratęsti šios paslaugos teikimą 1 metams, kiekvieną kartą planinę techninę profilaktiką atlikus oficialioje „Nissan“ atstovybėje.
  • 3 metų garantija dažų dangai (be ridos apribojimų, 5 metai elektromobiliui „Townstar“).
  • Garantija nuo kiauryminės korozijos – 12 metų (be ridos apribojimo, priklausomai nuo modelio).
  • Originalioms atsarginėms „Nissan“ dalims bei aksesuarams, jeigu jie buvo sumontuoti oficialioje „Nissan“ atstovybėje, suteikiama 1 metų / neribotos ridos garantija arba iki naujam automobiliui taikomos garantijos pabaigos (priklausomai nuo to, kuri sąlyga galioja ilgiau).***

5metu garantija 100000km „Nissan“ garantija, taikoma naujiems lengviesiems automobiliams ir elektromobiliams.
5metu garantija 160000km „Nissan“ standartinė gamintojo garantija, taikoma lengviems komerciniams automobiliams.
8metu garantija 160000km „Nissan“ elektromobilių akumuliatoriaus talpos garantija.

„Nissan 5 ★“ PRATĘSTA GARANTIJA

Jeigu Jūs norite pratęsti savo „Nissan“ automobiliui taikomos garantijos laikotarpį, įsigijus pratęstą „Nissan 5★“ garantiją, ji galės būti taikoma ilgesnį laikotarpį arba didesnei ridai (priklausomai nuo Jūsų poreikių ir modelio). „Nissan 5★“ pratęsta garantija suteiks Jums ramybę pasibaigus standartinei gamintojo garantijai, apsaugos Jus nuo netikėtų išlaidų mechaninės ar elektrinės automobilio dalies gedimo atveju. „Nissan 5★“ pratęstą garantiją galima įsigyti bet kuriuo metu, kol dar galioja standartinė Jūsų automobilio gamintojo garantija.

VISIŠKAI KONTROLIUOJAMOS IŠLAIDOS

Turėdami „Nissan 5 ★“ pratęstą garantiją būsite ramūs dėl savo automobilio net ir pasibaigus gamintojo garantijai. Ji apsaugos jus ir jūsų automobilį nuo nenumatytų išlaidų mechaninės ar elektros įrangos gedimų.

LANKSTUMAS

Pratęstai automobilio garantijai galime pasiūlyti įvairių trukmės ir ridos derinių. Pratęstos garantijos sutartį galite sudaryti bet kuriuo metu prieš pasibaigiant standartinės gamintojo garantijos laikotarpiui.
Maža to – jei norite prie turimos pratęstos garantijos sutarties pridėti daugiau laiko / kilometrų, galite tai padaryti. Išsamesnės informacijos teiraukitės artimiausioje „Nissan“ atstovybėje.

KOKYBĖ

Pasirinkę „Nissan“ pratęstą garantija būsite tikri, kad remontuojant bus naudojamos tik originalios „Nissan“ dalys, o „Nissan“ specialistai suteiks jūsų automobiliui kvalifikuotą priežiūrą.

PRIDĖTINĖ VERTĖ

Sutartis susieta su transporto priemone, todėl yra perduodamoji. Jei nuspręstumėte savo automobilį parduoti, kitas laimingasis šeimininkas galės be rūpesčių naudotis tais pačiais privalumais.


 

Norėdami gauti visą informaciją apie automobilio garantiją ir jos taikymo sąlygas, žr. savo automobilio savininko vadovą ir garantijos bukletą arba, jeigu reikia, pasikonsultuokite su „Nissan“ atstovybe!

*5 metų / 100 000 km (priklausomai kuri sąlyga bus išpildyta anksčiau) garantiją sudaro 3 metų / 100 000 km gamintojo garantija ir 2 metų „Nissan 5★“ pratęsta garantija, kurią siūlo įmonė „Nissan International Insurance Limited“. Visą informaciją apie „Nissan 5★“ pratęstos garantijos sąlygas Jums suteiks Jūsų  „Nissan“ atstovybė.

**Ličio jonų akumuliatoriaus talpos garantija užtikrina, kad akumuliatoriaus talpa tam tikrą laikotarpį išliks ne mažesnė kaip 9 padalų iš esamų 12 padalų (šis akumuliatoriaus talpos indikatorius rodomas automobilio prietaisų skydelyje).

***Originalioms „Nissan“ atsarginėms dalims ir aksesuarams, kuriuos sumontavo pats klientas arba ne „Nissan“ serviso dirbtuvėse yra taikoma 12 mėnesių / neribotos ridos garantija.