Ivuana / Verslo klientams

Verslo klientams

Priimate svarbius sprendimus, tad puikiai žinote, kad kiekviena įmonė turi skirtingų poreikių. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie verslui naudojamus automobilius.

Mes, „IVUANA“, "Nissan" atstovai turime solidžios patirties ieškant sprendimų besikeičiantiems įvairiausių dydžių įmonių ir organizacijų poreikiams tenkinti. Tai mes prisitaikome prie Jūsų įmonės poreikių, o ne atvirkščiai.

Platus „Nissan“ automobilių pasirinkimas apima viską – nuo praktiškų ir taupių miesto automobilių iki pažangiųjų krosoverių ir galingų visureigių, Mes pirmaujame elektrinių automobilių segmente, siūlydami 100 proc. elektrinius „Nissan LEAF“ ir kuris neišskiria emisijų.

Nissan LEAF verslo klientams

ATRASKITE „NISSAN LEAF“

Junkitės prie elektrinės revoliucijos ir jau šiandien vairuokite ateities automobilį. „Nissan“ 100% elektrinių automobilių asortimente siūlomas aukščiausios klasės našumas ir moderniausios technologijos, leidžiančios mėgautis važiavimu, neišskiriant jokių emisijų.

NISSAN LEAF IVUANA

NISSAN LEAF

Dabar geriausias laikas pasirinkti elektromobilį – vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti iki 385 km [3], įkrausite greitai ir paprastai, naudositės naujausiomis technologijomis, kurios padės taupyti energiją ir valdyti elektromobilį.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Visiems mūsų lengviesiems automobiliams ir elektromobiliams taikome 5 metų / 100 000 km ridos garantiją* (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau), į kurią įeina „Nissan Assistance“ pagalbos kelyje paslauga, teikiama visoje Europoje.

REGISTRACIJA VERSLO KLIENTŲ KONSULTACIJAI

Automobilių pardavimo skyrius

Valdas Vaitiekaitis
Valdas Vaitiekaitis

Automobilių pardavimo vadybininkas
Kaunas
tel.: +370 37 391006
Mobilus tel.: +370 616 48359
tl.anauvi@sitiakeitiav.sadlav

Vygandas Zablockis
Vygandas Zablockis

Pardavimo administratorius
Kaunas
tel.: +370 37 391006
Mobilus tel.: +370 618 21683
tl.anauvi@sikcolbaz.sadnagyv