Ivuana / Verslo klientams

Verslo klientams

Priimate svarbius sprendimus, tad puikiai žinote, kad kiekviena įmonė turi skirtingų poreikių. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie verslui naudojamus automobilius.

Mes, „IVUANA“, "Nissan" atstovai turime solidžios patirties ieškant sprendimų besikeičiantiems įvairiausių dydžių įmonių ir organizacijų poreikiams tenkinti. Tai mes prisitaikome prie Jūsų įmonės poreikių, o ne atvirkščiai.

Platus „Nissan“ automobilių pasirinkimas apima viską – nuo praktiškų ir taupių miesto automobilių iki pažangiųjų krosoverių ir galingų visureigių, o taip pat efektyvių komercinių automobilių, tarp kurių rasite pikapų ir furgonų. Mes pirmaujame elektrinių automobilių segmente, siūlydami 100 proc. elektrinius „Nissan LEAF“ ir „e-NV200“, kurie neišskiria emisijų.

Nissan EV verslo klientams

ATRASKITE „NISSAN“ ELEKTROMOBILIŲ ASORTIMENTĄ

Junkitės prie elektrinės revoliucijos ir jau šiandien vairuokite ateities automobilį. „Nissan“ 100% elektrinių automobilių asortimente siūlomas aukščiausios klasės našumas ir moderniausios technologijos, leidžiančios mėgautis važiavimu, neišskiriant jokių emisijų.

NISSAN LEAF IVUANA

NISSAN LEAF

Dabar geriausias laikas pasirinkti elektromobilį – vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti iki 385 km [3], įkrausite greitai ir paprastai, naudositės naujausiomis technologijomis, kurios padės taupyti energiją ir valdyti elektromobilį.

DAUGIAU INFORMACIJOS
NISSAN e-NV200 EVALIA  IVUANA

NISSAN E-NV200 EVALIA

Kompaktiškas, itin praktiškas šeimyninis minivenas yra universalus, gerai įrengtas ir varomas vien elektros energija.

Yra 5 arba 7 vietų.

DAUGIAU INFORMACIJOS
Nissan e-NV200 furgonas  IVUANA

NISSAN E-NV200

Suteikite savo verslui daugiau energijos. Vairuokite nulinių emisijų patogų ir kompaktišką elektrinį furgoną. Naujoji 40 kWh baterija leis įveikti didesnius atstumus. „Nissan e-NV200" yra tobulas atsakas į mieste tykančius iššūkius.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Visiems mūsų lengviesiems automobiliams ir elektromobiliams taikome 5 metų / 100 000 km ridos garantiją* (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau), į kurią įeina „Nissan Assistance“ pagalbos kelyje paslauga, teikiama visoje Europoje.

komercinis transportas nissan

Lengviesiems „Nissan“ komerciniams automobiliams taikome net 5 metų arba 160 000 km ridos gamintojo garantiją** (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau, išskyrus „e-NV200“, kuris turi 5 metų arba 100 000 km ridos gamintojo garantiją elektriniams komponentams, 3 metų arba 100 000 km ridos gamintojo garantiją ir 2 metų 5★ pratęstą garantiją), kurią taip pat papildo „Nissan Assistance“ paslaugos.

„Nissan“ 5★ pratęsta garantija suteiks ramybę ilgesnį laiką arba / ir didesnei ridai. Be to, savo įmonės automobilius galite apsaugoti būtent jiems pritaikytu „Nissan“ draudimu. Automobilių priežiūros ir remonto autorizuotuose „Nissan“ autoservisuose sutartis padės sutaupyti bei lengviau valdyti kaštus, nes visada iš anksto žinosite, kiek Jums kainuos automobilių priežiūra.

Mūsų "IVUANA" "Nissan" servisas Jums visada užtikrins aukščiausios kokybės techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Jūsų įmonės automobiliams siūlome platų originalių „Nissan“ aksesuarų ir įrangos pasirinkimą, kad kasdien galėtumėte dirbti ne tik daug našiau, bet ir saugiau bei stilingiau. Visa tai gali būti įtraukta į „Nissan“ automobilio pirkimo pasiūlymą – visas produktų bei paslaugų paketas vienoje vietoje ir be jokių papildomų rūpesčių.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti visa tai ir dar daugiau. Jūs žinote, ko reikia Jums, o mūsų darbas – rasti lanksčius sprendimus, į kuriuos įeina specialiai Jums pritaikyti finansiniai sprendimai ir aukščiausio lygio aptarnavimas. Norime Jums pateikti konkurencingiausius automobilių pasiūlymus rinkoje. Kviečiame susisiekti su mumis ir gauti geriausią pasiūlymą Jums!

REGISTRACIJA VERSLO KLIENTŲ KONSULTACIJAI