Ivuana / NAUJASIS „NISSAN JUKE“

NAUJASIS „NISSAN JUKE“

MADŲ DIKTATORIUS

Originalusis „Nissan JUKE“ savo unikaliu stiliumi laužo visus šablonus.
O dabar naujasis „Nissan JUKE“ yra pasirengęs dar kartą pakeisti kompaktiško SUV įvaizdį.

PAGYRŲ NUSIPELNĘS KUPĖ

Ryškios linijos, stulbinantys žibintai, intriguojantys dizaino akcentai, 19 col. lengvojo lydinio ratlankiai ir išskirtinė plaukianti stogo linija. Jis traukia akį ir yra aptakių aerodinaminių formų, leidžiančių veiksmingai skrosti orą, taupant degalus ir nekeliant triukšmo. Jei esate pasirengę padaryti įspūdį, modernus naujojo „Nissan JUKE“ dizainas leis išsiskirti iš kitų automobilių.

STILINGOS FORMOS GALINIAI LED ŽIBINTAI

Naujojo „Nissan JUKE“ galiniai LED žibintai sukuria išskirtinį „Nissan“ bumerango formos dizainą, nuo kurio tiesiog neįmanoma atplėšti akių. Dėl šviesių LED žibintų būsite geriau pastebimi; jie ne tik naudingi, bet ir stilingi. Anties uodegos formos galinis oro aptakas ne tik suteikia charakterį, bet ir pagerina naujojo „Nissan JUKE“ aerodinamines savybes. 

VISIŠKAI NAUJI IŠSKIRTINIAI PRIEKINIAI LED ŽIBINTAI

Viskas tobula! Priekio dizainas įspūdingas, toks gali būti tik naujasis „Nissan JUKE“. Natūraliam dienos apšvietimui artimas LED žibintų apšvietimas pagerina matomumą.

JŪSŲ ASMENINĖ ERDVĖ

Dėl naujojo „Nissan JUKE“ dizaino, automobilio salonas tapo labai panašus į sportinio automobilio saloną. Nuo „Gliding Wing“ dizaino iki plaukiančios linijos prietaisų skydelio – naujasis „Nissan JUKE“ privers jus atsidurti jaudinančių techninių savybių centre. Pažangios technologijos intuityviai išdėstytos taip, kad būtų pasiekiamos ranka. Galvos atramos tampa asmenine garso studija. Apglėbiančios ir tvirtai laikančios sportinės sėdynės. Be to, salone erdvu, patogu ir viskas puikiai matosi.

VISKAS, KO REIKIA, PASIEKIAMA RANKA

Jums paklūstančios technologijos. Šviesus ir ryškus naujojo „Nissan JUKE“ 8 colių jutiklinis ekranas yra jūsų ryšio centras, padedantis nuolat gauti informaciją ir neprarasti ryšio bei kontrolės.

TIESIAI PRIEŠ AKIS

Jis sukels jums jaudulį. 7 colių „Advanced Drive-Assist“ ekrane rasite viską, ko reikia, įskaitant kelionės kompiuterį, navigacijos sistemą, garso įrašus ir dar daugiau. Visa tai tinkamai išdėstyta aiškiame ir ryškiame ekrane, todėl nereikės ilgesniam laikui atitraukti žvilgsnio nuo kelio. 

VIENTISOS FORMOS SPORTINĖS SĖDYNĖS SU „BOSE® PERSONAL® PLUS“ GALVOS ATRAMOMIS

Pasinerkite į garsų pasaulį kaip niekad anksčiau. „UltraNearField“ vairuotojo ir keleivio galvos atramose įrengti garsiakalbiai yra tikra garso revoliucija, apsupanti jus 360 laipsnių. Sportinės sėdynės yra tokios patogios, kad visai nenorėsite išlipti iš naujojo „Nissan JUKE“.

PAŽANGI INTEGRACIJA

NELEIDŽIANTIS PRARASTI RYŠIO
SU JŪSŲ PASAULIU

  Jūsų pasaulis keliauja su jumis, visą laiką. Naujasis „Nissan JUKE“ yra visiškai tam pasirengęs.
„NissanConnect“ naudoja moderniausias technologijas, pavyzdžiui, „Apple CarPlay“,
„Google Home“ ir net „Wi-Fi“, kad informacija, naujienos ir pramogos visada būtų lengvai pasiekiami.
Išmanioji integracija žaibišku greičiu sinchronizuoja jūsų ir supančio pasaulio duomenis.

SKLANDUS RYŠYS

Įsivaizduokite, kad įsėdote į savo naująjį „Nissan JUKE“ ir radote parengtą jūsų mėgstamą muziką, nustatytą navigaciją bei laukiančius pranešimus. Modernus būdas neprarasti ryšio.  „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ * integruoja išmanųjį telefoną – kelionė taps paprastesnė ir saugesnė. Naujasis „Nissan JUKE“ gali veikti net kaip „Wi-Fi“ prieigos taškas, prie kurio galėsite prijungti net aštuonis atskirus įrenginius.

*„Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ neveikia Lietuvoje

NISSANCONNECT SERVICES

Dabar automobilis išmanesnis už išmanųjį telefoną. Nesudėtinga programėlė „NissanConnect“ suteikia labai daug galimybių. Nuo automatinio pagalbos iškvietimo avarijos atveju iki nuotolinio naujojo „Nissan JUKE“ užrakinimo. Pamiršote, kur pastatėte automobilį? Galite nuotoliniu būdu įjungti automobilio žibintus ir garso signalą. Arba tiesiog pasinaudokite automobilio ieškiklio paslauga. Taip pat galite tiesiog prisijungti prie naujojo „Nissan JUKE“, naudojant funkciją „Google Home“.  

PAŽANGUS VAIRAVIMAS

ĮKVEPIANČIOS TECHNOLOGIJOS

„Nissan“ išmaniojo mobilumo logotipas

„Nissan“ išmanusis mobilumas, tai visiškai naujas vairavimo būdas.
Su naujuoju „Nissan JUKE“ vairuosite pasitikėdami savimi ir būsite arčiau jus supančio pasaulio.

TECHNOLOGIJA „PROPILOT“

Su saugiu „Nissan JUKE“ jūsų laukia nauji vairavimo pojūčiai. Pagalbinė sistema „ProPILOT“ padės naujajam „Nissan JUKE“ išlaikyti nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio ir prisiderinti prie transporto srauto. Jei reikia, sistema gali visiškai sustabdyti automobilį ir vėl įsibėgėti kartu su transporto srautu. Kelyje pagalbinė sistema „ProPILOT“ padės išlikti eismo juostoje ne tik važiuojant tiesiai, bet ir nedideliuose kelio vingiuose.

PAŽANGI SAUGA IR PAGALBINĖ VAIRAVIMO TECHNOLOGIJA

Esate tik žmogus. Smagu gauti šiek tiek pagalbos. Kelio ženklų stebėjimas, automobilių aptikimas aklojoje zonoje, pėsčiųjų ir dviratininkų atpažinimas bei daug kitų funkcijų – naujasis „Nissan JUKE“ padės išlikti saugiems.

STATYKITE AUTOMOBILĮ KAIP PROFESIONALAS

Nesibaiminkite net siauriausios stovėjimo vietos. Aplinkinio vaizdo monitorius – tai kameros sistema, suteikianti galimybę matyti 360° automobilio vaizdą, pasirenkant priartinti priekinį, galinį ar šoninį vaizdą, kad automobilį galėtumėte statyti užtikrintai.

PRANEŠKITE MAN

Noriu sužinoti daugiau apie naująjį „Nissan JUKE“

PAŽANGUS VAIRAVIMAS

PASIRUOŠKITE GREITESNIAM ŠIRDIES PLAKIMUI

Įsitaisykite patogiose sportinėse sėdynėse, suimkite „D“ formos vairą ir pasiruoškite patirti virpulį. DCT transmisija žaibo greičiu perduoda sparčiai reaguojančio variklio su turbokompresoriumi galią. Tiksli ir judri pakaba leidžia išnaudoti visus tvirtos bei stabilios važiuoklės privalumus. Dėl dinamiškų technologijų pajusite pasitikėjimą ir jaudulį.

ŠYPSENA JŪSŲ VEIDE

Įprastas kelias ar vaizdingas maršrutas – su „Nissan JUKE“ bus tikrai smagu. Didelė galia tada, kai jos reikia. Tikslus vairavimas ir moderni aktyvioji krypties kontrolės sistema padės tobulai įveikti posūkį. Pažangia kompiuterine sistema sukurta standi važiuoklė yra tobulas sportinio stiliaus važiavimui pritaikytos pakabos pagrindas. Pradėkite važiuoti ir pastebėsite minimalų kėbulo pakrypimą, taip pat pajusite sportinį valdymą, tačiau važiuosite komfortiškai, net ir su masyviais 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais.

PASIRINKITE SAVO VAIRAVIMO REŽIMĄ

Norėdami padidinti degalų sunaudojimo efektyvumą, rinkitės EKO režimą, siekdami išlaikyti degalų sunaudojimo efektyvumo ir galios pusiausvyrą, rinkitės standartinį režimą, o jei norite patirti maksimalų jaudulį, rinkitės sportinį režimą.

DCT PAVARŲ DĖŽĖ SU SPARČIOJO PAVARŲ PERJUNGIMO RANKENĖLĖMIS

Mėgaukitės žaibiška „Nissan JUKE“ dvigubos sankabos 7 pakopų automatinės pavarų dėžes reakcija. Vaire sumontuotos sparčiojo pavarų perjungimo rankenėlės leidžia smagiai perjungti pavaras pirštų galiukais.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE JAUDINANTĮ VAŽIAVIMĄ NAUJUOJU „NISSAN JUKE“

DAUGIAU APIE OPTIMIZUOTAS TECHNINES SAVYBES 

PAVERSKITE JĮ SAVU

Už naująjį „Nissan JUKE“ gali būti geriau tik JŪSŲ NAUJASIS „NISSAN JUKE“. „N-Design“ klasė derina 2 spalvų stogą, 19 colių „Akari“ lengvojo lydinio ratlankius ir sportinio bei išskirtinio išorės dizaino įspūdį suteikiančius kėbulo apdailos akcentus. Taip pat galite turėti pačių sukurtą saloną, kuriame naudojamos rankų darbo medžiagos. Išreikškite save kaip niekada anksčiau.

ASMENS DUOMENYS*

* Būtini laukai