„NISSAN“ JUODOJO PENKTADIENIO PASIŪLYMAS / : Vehicle / Ivuana / Ypatingi pasiūlymai

Atgal

„NISSAN“ JUODOJO PENKTADIENIO PASIŪLYMAS

Offer image

AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE SU
NAUDA IKI 6 600 EUR

„NISSAN“ JUODOJO PENKTADIENIO PASIŪLYMAS – AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE SU DIDELE NUOLAIDA, NAUDA NET IKI 6 600 €!

JEIGU PLANAVOTE ĮSIGYTI KROSOVERĮ, TIKRIAUSIAI PATS GERIAUSIAS LAIKAS YRA BŪTENT DABAR!

Nepraleiskite „Nissan“ juodojo penktadienio pasiūlymo automobiliams „Juke“, „Leaf“, „Qashqai“ ir „X-Trail“! 

Susipažinkite su „Nissan“ juodojo penktadienio pasiūlymais automobiliams sandėlyje su nauda iki 6 600 €. Paskubėkite įsigyti – šie puikūs pasiūlymai ilgai nesitęs!

Automobiliai sandėlyje

Specialus lojalumo pasiūlymas

Jeigu Jūs esate „Nissan“ savininkas, kartu su šiuo specialiu pasiūlymu perkant „Nissan“ Jūs taip pat galite gauti specialų lojalumo pasiūlymą – tai 400 € vertės kuponas, skirtas nemokamai įsigyti originalius „Nissan“ aksesuarus.

Bandomasis važiavimas

Naujasis NISSAN Juke ivuana black fiday

NISSAN JUKE

Veržlus ir unikalus dizainas. Aštrios linijos, ryškios šviesos, išskirtinė plaukianti stogo linija ir 19” lengvojo lydinio ratlankiai. Grakštus ir aptakus naujojo „Nissan Juke“ dizainas traukia akį. Taip pat galima ir hibridinė versija.

SUŽINOTI DAUGIAU APIE „JUKE“

NISSAN QASHQAI ivuana black friday

NISSAN QASHQAI

Naujasis „Nissan Qashqai“ – tai nauja krosoverio versija, siūlanti naujausias technologijas, kompaktiškus gabaritus ir patrauklų dizainą. „Nissan Qashqai“ galima rinktis su dviejų arba keturių ratų pavara ir viena iš dviejų elektrifikuotų pavaros sistemų: lengvojo hibrido arba „e-POWER“.

SUŽINOTI DAUGIAU APIE „QASHQAI“

Naujasis NISSAN X-TRAIL ivuana juodasis penktadienis

NISSAN X-TRAIL

Naujasis „Nissan X-Trail“ yra patikimas šeimos krosoveris su 5 arba 7 sėdynėm ir „e-POWER“ technologija. Ekonomiškas benzininis variklis ir ličio jonų akumuliatorius veikia kartu ir maitina elektrinį variklį. „e-POWER“ technologija yra unikali. Šio derinio rezultatas – greita reakcija ir tylus važiavimas be poreikio įkrauti iš elektros tinklo. Taip pat galima versija su „e-4ORCE“ (4x4) technologija, kuri generuoja dar daugiau galios ir užtikrina stabilumą. Abi technologijos leidžia jums mėgautis elektromobilio vairavimą primenančiais pojūčiais. Unikalios „Nissan X-Trail“ technologijos yra daug pranašesnės už įprastas hibridines sistemas.

SUŽINOTI DAUGIAU APIE „X-TRAIL“

Pasiūlymas galioja iki: 03.12.2023.

Atsisiųsti PDF Atsisiųsti Adobe Reader programą

Contact us