Nisan JUKE ENIGMA pasiūlymas / F16A / Ivuana / Ypatingi pasiūlymai

Atgal

Nisan JUKE ENIGMA pasiūlymas

Offer image

nissan juke


SPECIALI VERSIJA „NISSAN JUKE ENIGMA"

NISSAN JUKE ENIGMA" SU AUTOMATINE TRANSMISIJA TIK UŽ 21 900 €.

SPECIALI, RIBOTA SPORTINIO KUPĖ-KROSOVERIO VERSIJA „NISSAN JUKE ENIGMA".

„Nissan Juke Enigma" įranga:
- Unikalūs dizaino elementai;
- 19” lengvojo lydinio ratlankiai;
- 7 pakopų automatinė transmisija;
- Navigacijos paketas „Premium";
- „Apple CarPlay" ir „Android Auto";
- Metalik dažų danga;
- Ir dar daugiau...

Speciali „Nissan Juke Enigma" versija su automatine transmisija tik už 21 900 €!

DABAR SU 5 METŲ GARANTIJA.*

AUTOMOBILIS. MITAS. LEGENDA. Manote, kad mane pažįstate? Šias drąsias futuristines linijas, kupė – krosoverio stilių, plaukiančią stogo liniją, žibintus. Bet patikėkite manimi – esu pikčiausias iš visų „Nissan Juke“. Esu „Nissan Juke Enigma“. Trys spalvos, visiškai juodi 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai, pažangi vairavimo technologija. Išbandykite mane ir nieko kito nenorėsite.

Išskirtinis dizainas

Grakštus, tamsus, susimąstęs ir vilkintis dailiu kostiumu. „Nissan Juke Enigma“ išvaizda kelia pagarbą. Jis šeimos narys, turintis „Nissan“ būdingų bruožų, pavyzdžiui, „V-Motion“ groteles, griežtą išvaizdą, sportiškas linijas ir bumerango formos galinius žibintus. Unikalus „Nissan Enigma“ dizainas sutrikdys miesto ramybę dieną ir naktį.

SUPRASITE,
KAI IŠBANDYSITE.

„Nissan Juke Enigma“ žinutė be jokių pastangų yra garsi ir aiški. Nuo mįslingų 19 colių „Akari“ lengvojo lydinio ratlankių iki pribloškiančių stogo ir veidrodėlių raštų – viskas spinduliuoja ramiu pasitikėjimu.

Išbaigtumo išorei suteikia diskretiškas „Enigma“ ženklas ir stogo krašto bei centrinio statramsčio dizainas - tai duoklė tikriems žinovams.

UNIKALAUS RAŠTO VEIDRODĖLIAI
19 COL. VISIŠKAI JUODI „AKARI“ LENGVOJO LYDINIO RATLANKIAI
SUBTILUS „ENIGMA“ ŽENKLAS IR RAŠTUOTAS STOGAS
„ENIGMA“ ŽENKLAS

PATOGUMAS IŠRINKTIESIEMS. Kaip ir daugelis blogiukų, „Nissan Juke Enigma“ turi savo švelniąją pusę. Jo juodas salonas su ištobulintomis tamsiai pilko audinio sėdynėmis pasižymi kokybiškomis apipavidalinimo detalėmis, ergonominiu dizainu ir technologijų gausa, kad Jūs ir keleiviai jaustumėtės saugiai, patogiai bei smagiai. Dideliame jutikliniame ekrane ranka pasiekiami intuityvūs išmanieji valdikliai, navigacija ir muzika. Tai puikus galios ir komforto derinys.

„MONOFORM“ SĖDYNĖS

Patogios sportiškos „Monoform“ stiliaus sėdynės – taip ir norisi išmėginti. Kokybiškas audinys, ergonomiškas dizainas ir išskirtinis patogumas Jums ir keleiviams. Jums patogu, esate budrūs ir pasirengę veiksmui.

„NISSAN CONNECT“

„NissanConnect“ yra patikimas ir pasirengęs visada padėti – net jei dar nežinote, kad pagalbos reikia. Pažangi navigacija ir tiesioginė eismo informacija. Sklandus išmaniojo telefono integravimas 8 col. jutikliniame ekrane. Naktį ir dieną „NissanConnect“ technologijos Jums talkina teikdamos informaciją, linksmindamos ir skatindamos budrumą visos kelionės metu. [1] [2]

JŪSŲ „ENIGMA“. JŪSŲ PASIRINKIMAS.

Sužinokite kas Jums labiausiai tinka ir kaip galite personalizuoti savo „Enigma“. Peržiūrėti visą papildomos įrangos sąrašą, kainas ir specifikacijas.

Įrangą ir kainas rasite čia

[1] Mobilųjį telefoną su „Nissan Connect“ galima susieti tik automobiliui saugiai stovint. Naudojantis sistema būtina laikytis visų kelių eismo taisyklių. Sistema vairuotojai gali naudotis tik tuomet, kai tai daryti saugu. Naudotojai turi žinoti, kad laisvų rankų įranga gali atitraukti vairuotojo dėmesį ir trukdyti saugiai vairuoti.


[2] Norint naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, būtina turėti išmanųjį telefoną su suderinta „iOS“ arba „Android“ operacine sistema, SIM kortelę ir mobiliojo tinklo operatoriaus teikiamą duomenų funkciją. Atsisiųskite nemokamą „NissanConnect“ paslaugų programėlę ir sukurkite naudotojo vardą bei slaptažodį. Prisijungę savo naudotojo vardu ir slaptažodžiu susiekite išmanųjį telefoną su automobiliu, kuriame įdiegta „NissanConnect“ paslaugų įranga. Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys. Automobilyje galite naudotis integruotąja „Wi-Fi“ sistema. Duomenų perdavimo paslaugą teikia tarptinklinio ryšio partneris [„Orange“ arba patvirtintas vietinis operatorius]; jai taikomos atitinkamos sąlygos ir taisyklės. Integruotojo „Wi-Fi“ paslauga teikiama už papildomą mokestį; šia funkcija bus galima pradėti naudotis nuo 2020 m. pradžios. Daugiau informacijos rasite puslapyje http://www.nissan.lt arba gausite susisiekę su vietine „Nissan“ atstovybe.

Funkcijos suveikimo laiką ir veikimą gali trikdyti prastas automobilio ryšio signalas. Norėdami naudotis optimaliai pasirūpinkite, kad automobilis būtų gero ryšio zonoje.

Įrangos funkcijas galima rinktis atsižvelgiant į versiją. Jos gali būti standartinės komplektacijos dalimi arba užsakomos papildomai (už papildomą mokestį).


Pateikti vaizdai ir aprašai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba klasės automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Pavaizduotos funkcijos gali būti neprieinamos arba jų gali nebūti standartiniame pakete ir jas reikėtų įsigyti papildomai.


Visos nurodytos kainos – gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos. Į kainą įtrauktas 21% PVM, 12 mėnesių automobilio akcizas ir pirmosios valstybinės registracijos mokestis. Į kainą neįtraukta galimybė pasirinkti pageidaujamą spalvą. Kainos gali keistis.

Pasiūlymas galioja iki: 31.05.2021.

*Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio. Vidutinės „Nissan Juke“ degalų sąnaudos 5,6 – 6,4 l/100 km, CO2 emisija 134 – 144 g/km. Pasiūlymas galioja iki 2021.02.28. Pasiūlymo negalima derinti su kitais pasiūlymais. *5 metų / 100 000 km garantiją sudaro 3 metų / 100 000 km gamyklinė garantija + 2 metų „Nissan 5★” patęsta garantija, kurią kaip draudimo produktą siūlo įmonė „Nissan International Insurance Limited“. Išsamias „Nissan 5★” pratęstos garantijos sąlygas ir taisykles galite sužinoti UAB „Ivuana“ atstovybėje.

Užsisakyti bandomąjį važiavimą Sukurkite savo! Contact us

Rodyti visus

NAUJI AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE

 • JUKE MY20 DIG-T 117HP 7DCT N-Connecta

  JUKE MY20 DIG-T 117HP 7DCT N-Connecta

  21 600 €   23 730 €  

  Plačiau

 • JUKE DIG-T 117AG 7DCT Tekna 19

  JUKE DIG-T 117AG 7DCT Tekna 19"

  24 150 €   25 950 €  

  Plačiau

 • JUKE DIG-T 114 HP 7DCT Tekna 19

  JUKE DIG-T 114 HP 7DCT Tekna 19" + two-tone

  24 500 €   26 300 €  

  Plačiau

 • JUKE DIG-T 114 HP 6MT Acenta Comfort Pack

  JUKE DIG-T 114 HP 6MT Acenta Comfort Pack

  19 300 €   21 120 €  

  Plačiau

 • JUKE DIG-T 114 AG 7DCT N-Connecta

  JUKE DIG-T 114 AG 7DCT N-Connecta

  21 900 €   23 700 €  

  Plačiau

 • JUKE DIG-T 114 HP 7DCT Tekna 19

  JUKE DIG-T 114 HP 7DCT Tekna 19" + two-tone

  24 500 €   26 300 €  

  Plačiau

 • JUKE DIG-T 114 AG 7DCT Enigma Navi + color roof

  JUKE DIG-T 114 AG 7DCT Enigma Navi + color roof

  22 200 €   24 750 €  

  Plačiau