JUKE

SPORTIŠKOS IR ATLETIŠKOS IŠVAIZDOS KROSOUVERIS
DINAMISKOS KĖBULO LINIJOS, IŠRAIŠKINGOS SPALVOS

Neleiskit niekam jūsų stabdyti. Padidintos naujojo „Nissan Juke" krosouverio techninės galimybės ir išraiškingas dizainas – aukšta važiuoklė ir šoninė linija bei didžiulės ratų arkos. Stipriai išlenktas priekinis stiklas ir integruotos galinių durelių rankenėlės pagerina kėbulo aerodinamines savybes. Tvirtos ir veržlios išvaizdos automobilis. Galima pasirinkti vieną iš dviejų naujų spalvų (geltona ir mėlyna) – tikrai neliksite nepastebėti.

IŠSKIRTINĖS DIZAINO YPATYBĖS
IŠSKIRTINĖS DETALĖS PADEDA SUKURTI IŠTIES UNIKALŲ DIZAINĄ.

Kad jūsų naujasis „Nissan Juke" būtų dar originalesnis, Nissan patobulino kai kurias kėbulo dalis: naujoviško dizaino priekinės grotelės ir nauji (priekinis bei galinis) buferiai. Be to, išoriniuose veidrodėliuose integravome posūkių žibintus ir sumontavome dar nematytus 18” lengvojo lydinio ratlankius - automobilis tikrai tapo įspūdingas.

VISAPUSIŠKAI ERDVUS
ATIDAROMASIS STIKLINIS STOGAS IR DIDESNĖ BAGAŽINĖ

Naujasis „Nissan JUKE" – be ribų. Didelis „Open-air" stiklinis stogas pripildo saloną šviesos ir gaivaus oro, suteikia erdvės pojūtį. O kadangi vietos niekada nebūna per daug, bagažinę padidinome net 40 % (354 l).

NUŠVIESKITE KELIĄ
NAUJI ŽIBINTAI SUTEIKIA IŠSKIRTINĮ STILIŲ IR NEPRILYGSTAMĄ MATOMUMĄ

Kas gali būti geriau už ksenoninių ir LED žibintų technologijas, padedančias optimaliai apšviesti kelią? Naujuose priekiniuose gabaritiniuose ir galiniuose žibintuose montuojami ryškūs LED žibintai. Taip būsite geriau matomi dieną. O pagrindiniuose priekiniuose žibintuose naudojamos ksenono lemputės, užtikrinančios maksimalų apšvietimo lygį. Naujasis „Nissan Juke" – tai šiuolaikiškas dizainas ir novatoriškos technologijos, užtikrinančios, jog gerai matysite ir būsite gerai matomi.

UŽSISAKYKITE PAPILDOMŲ AKSESUARŲ
SUKURKITE UNIKALŲ AUTOMOBILĮ

Suteikite savajam „Nissan Juke" išskirtinę išvaizdą! Pasirinkite iš daugybės akcentų, pavyzdžiui, veidrodėlių gaubtus ar kėbulo apdailos juostas galite pasirinkti kitokios spalvos bei priderinti jums patinkančius lengvojo lydinio ratlankius. Tą patį galite daryti ir automobilio salone: pasirinkite vieną iš keturių centrinės konsolės spalvų (baltą, raudoną, geltoną ar juodą). Turime daug aksesuarų, kurie padės sukurti išskirtinį svajonių „Nissan Juke".

IŠSKIRTINĖ VARIKLIŲ GALIA
IEŠKOTE GALINGO IR TAUPAUS VARIKLIO? IEŠKOTI NEBEVERTA.

„Nissan" pasirūpino jums tinkančiu varikliu.
Rinkitės iš 1,6 l benzininio (94 AG) arba 1,6 l „Xtronic" (117 AG). 1,5 l dCi dyzelinis (110 AG) arba DIG-T 115 benzininis (115 AG, 190 Nm sūkio momentas).
Taip pat yra DIG-T 190, pasižymintis dideliu sūkio momentu iki 2000 sūk./min. ir 190 AG galia.
„Stop/Start" technologija dabar yra standartinė įranga 1,5 dCi, DIG-T ir DIG-T 190 versijose su mechanine pavarų dėže.
Naujuosius mūsų „Turbo DIG-T" variklius kūrė geriausi inžinieriai, kad galėtumėte vairuoti dar maloniau ir taupiau.

IŠSKIRTINIS MANEVRINGUMAS KELYJE
PATIKIMUMAS IR SAUGUMAS – JAUDINANTYS VAIRAVIMO POJŪČIAI

Naujasis „Nissan Juke" yra išskirtinai manevringas, nes jame įdiegta sukimo momento paskirstymo sistema: ji kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekiniam ir galiniam tiltams, taip padedama saugiau vairuoti ir lengviau įveikti posūkius. O visų varančiųjų ratų sistema 4x4 pasirūpins, kad nebereikėtų jaudintis dėl kliūčių kelyje ir galėtumėte naująjį „Nissan Juke" vairuoti išskirtinai patogiai.

INTUITYVUSIS INFORMACINIS EKRANAS
„NISSANCONNECT" TECHNOLOGIJA

Sistema „NissanConnect" dabar suteikia dar daugiau ryšio galimybių. 5,8” jutikliniame ekrane galite lengvai naršyti meniu ir naudotis telefono, muzikos ir kelionės informacijos funkcijomis – tereikia prijungti savo mobilųjį telefoną per „Bluetooth" arba USB jungtį.

VALDYMAS BE RŪPESČIŲ
JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIOS PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS

„Nissan" dinamikos nustatymų valdymo sistema suteikia galimybę vairuojant kontroliuoti automobilį naudojantis paprasta sąsaja. Galite pasirinkti įprastinį („Normal"), sportinį („Sport") ar ekonomiškąjį („Eco") važiavimo režimą, peržiūrėti momentinius duomenis, pavyzdžiui, išcentrinę jėgą ar sukimo momentą, net reguliuoti vidaus temperatūrą.

JUS SAUGANČIOS TECHNOLOGIJOS
BŪKITE SAUGŪS IR RAMŪS

„SafetyShield" technologijos padeda ne tik pastebėti, bet ir numatyti galimas kliūtis aplink jus. Nukrypimo iš eismo juostos, aklosios matymo zonos ir judančių objektų aptikimo sistemos jus įspės apie galimus pavojus mirksinčia lempute ir garsiniu signalu. Naujajame „Nissan Juke" įdiegtos Nissan technologijos užtikrins jūsų saugumą.


VISIŠKAI NAUJAS
JUKE NISMO RS

Visiškai naujas JUKE nismo RS sukurtas tiems, kurie mėgaujasi vairavimu. Išskirtinių techninių savybių Nissan JUKE versija, kurioje puikiai dera galia, valdomumas ir dizainas – visa tai atspindi per daugelį metų lenktynių trasoje sukauptą patirtį. Tai nėra tiesiog galingas automobilis, tai nismo versija – taigi Nissan jums suteikia galimybę kelyje pasijusti tarsi lenktynių trasoje.

Į KELIUS TIESIAI IŠ LENKTYNIŲ TRASOS
NES NORIME JUMS SUTEIKTI GALIMYBĘ MĖGAUTIS AUTOMOBILIŲ SPORTO SUTEIKIAMAIS POJŪČIAIS

Visiškai naujas JUKE nismo RS sukurtas tiems, kurie mėgaujasi vairavimu. Išskirtinių techninių savybių Nissan JUKE versija, kurioje puikiai dera galia, valdomumas ir dizainas – visa tai atspindi per daugelį metų lenktynių trasoje sukauptą patirtį. Tai nėra tiesiog galingas automobilis, tai nismo versija – taigi Nissan jums suteikia galimybę kelyje pasijusti tarsi lenktynių trasoje.

DIZAINAS VISKĄ PASAKO
PAŽVELKITE Į VIDŲ
SPORTINIS IR PRABANGUS SALONAS, KURIAME UŽPLŪS VAIRAVIMO POJŪČIŲ LAVINA

Vos įsėdę į JUKE nismo RS vidų, pamatysite naujos kartos dizainą, kuris atspindi sukauptą automobilių sporto patirtį. Jis yra sukurtas siekiant jums suteikti išskirtinį patogumą ir stilių, kad kelyje jaustumėtės išskirtiniai. Priekinės sportinės RECARO sėdynės, „nismo Alcantara" ir oda aptrauktas vairas, nismo tachometras su raudonu ciferblatu ir daugybė kitų detalių, kurios padės pasijusti tarsi lenktynių trasoje.

IŠORĖS DIZAINAS ATSPINDI TAI, KAS SLEPIASI PO VARIKLIO DANGČIU

Galia slypi ne tik po variklio dangčiu. JUKE nismo RS perėjo daugybę išbandymų, kad galiausiai taptų tokiu, o jums būtų suteikta galimybė mėgautis apdovanojimo vertu aerodinaminiu dizainu. Naujos formos šoniniai apatiniai slenksčiai, patobulintas priekinis aptakas ir oro difuzorius – pirmyn su mažiausiu pasipriešinimu. O kai visa priderinama prie įspūdingų priekinių žibintų, raudonų kėbulo juostų ir išraiškingų nismo kėbulo spalvų, Nissan sukuria lenktyninio automobilio įspūdį.

DAR GERESNĖS TECHNINĖS SAVYBĖS
JUKE NISMO RS TIESIOG SUKURTAS STEBINTI IR SUTEIKIA ĮSPŪDINGĄ GALIĄ BEI NEPRIEKAIŠTINGĄ VALDOMUMĄ

JUKE nismo RS galiai nėra lygių, o valdomumas tiesiog įspūdingas. Todėl jei mėgstate vairuoti, pamatysite – šis automobilis kaip tik tai, ko reikia. 1,6 l turbininis benzininis variklis su tiesioginio įpurškimo sistema (DIG-T), mažo perdavimo santykio 6 greičių mechaninė transmisija ir „Xtronic" CVT su sportiniu režimu – mėgaukitės galia, kuri kiekvieną kelionę pavers išskirtine.

SKRIEKITE KAIP LENKTYNIŲ TRASOJE
NISSAN JUKE RS GALIA – IŠSKIRTINIS VALDOMUMAS IR TRAUKA
 

Nissan JUKE nismo RS panaudota daugybė modernių technologijų ir dizaino priemonių, kad vairuoti būtų lengva. Patobulinta pakaba ir elektrinis vairo stiprintuvas, sutvirtintas kėbulas, padidintas torsioninis tvirtumas ir pagerinti stabdžiai – savo automobilį galėsite valdyti dar geriau, o malonumą sustiprins 10 stipinų 18" x 7" lengvojo lydinio ratlankiai. Sakydami, kad tai išskirtinių techninių savybių Nissan krosoveris, mes nejuokaujame.

 • JŪSŲ ISTORIJA PRASIDEDA SU NISSAN JUKE!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.08.30.

  NISSAN JUKE TIK 12 900€!

  Už šią kainą Jūsų JUKE turi:

  • kondicionierių;
  • 6 saugos oro pagalves;
  • šildomas priekines sėdynes;
  • 16 colių lengvojo lydinio ratlankius
  • CD grotuvą ir radiją;
  • Padangų slėgio matavimo sistemą;
  • LED dienos šviesos;
  • ir daug kitos įrangos.

  Įsigijus „Nissan JUKE“* pasiūlysime 5 metų automobilio aptarnavimo sutartį vos už trijų metų sutarties kainą arba padovanosime vienerius metus pratęstos „Nissan“ garantijos.

  Plačiau

 • ĮSIGYKITE NAUJĄ „NISSAN X-TRAIL“ IR GAUKITE IKI 3 500 EURŲ NUOLAIDĄ!*

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.09.30.

  ĮSIGYKITE NAUJĄ „NISSAN X-TRAIL“ IR GAUKITE IKI 3 500 EURŲ NUOLAIDĄ!*

  SU GALINGU DYZELINIU VARIKLIU (177 AG) IR IŠMANIA 4Х4 SISTEMA
  DABAR NUOLAIDA – IKI 3 500 EUR!

  *Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio. Vidutinės „Nissan X-TRAIL“ degalų sąnaudos 4.9 –6.4 l/100 km, CO2 emisija 129 – 162 g/km. „Nissan” serviso sutartis sudaroma penkeriems metams už trijų metų aptarnavimo sutarties kainą. Penkerių metų aptarnavimo sutartis apima 5 planinius automobilio aptarnavimus numatytus pagal gamintojo nustatytą grafiką ir tvarką. „Nissan“ patęsta garantija apima automobilio apsaugą pirmus metus pasibaigus trejiems gamyklinės garantijos metams (+1 metai, kai bendra rida yra iki 100 000 km). Pasiūlymas galioja tik „You+Nissan" nariams (tik privatiems asmenims) iki 2018.09.30 visose „Nissan“ atstovybėse įsigyjant naują „Nissan“ automobilį. Pasinaudoti galima tik vienu pasiūlymu. Jie kartu nederinami. Pasiūlymas galioja tik vienam automobiliui. Nepanaudotas pasiūlymas nėra negrąžinamas, kaip pinigų ekvivalentas nei pilnai nei dalimis.

  LOJALUMO PASIŪLYMAS ESAMIEMS NISSAN AUTOMOBILIŲ SAVININKAMS

  „You+Nissan” lojalumo programos nariams, įsigijus „Nissan X-TRAIL“* pasiūlysime 5 metų automobilio aptarnavimo sutartį vos už trijų metų sutarties kainą arba padovanosime vienerius metus pratęstos „Nissan“ garantijos

  Plačiau

 • NISSAN QASHQAI „PREMIUM“ TIK 19 500 €.*

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.09.30.

  TECHNOLOGIJA YRA BEVERTĖ, JEIGU JI NESUTEIKIA PRANAŠUMO.

  „NISSAN QASHQAI PREMIUM“:

  • Išmanioji avarinio stabdymo sistema
  • Išmanus aplinkinio vaizdo monitorius su judančių objektų aptikimo funkcija
  • Automatinės trumposios/ilgosios šviesos
  • Kelio ženklų atpažinimo sistema
  • Nukrypimo iš eismo juostos perspėjimo sistema
  • Nissan connect navigacija
  • Išmanioji važiavimo kontrolės sistema
  • Išmanioji važiuoklės kontrolės sistema
  • Išmanus stabdymas varikliu
  • Išmanioji trajektorijos kontrolės sistema

  „NISSAN QASHQAI PREMIUM“ TIK 19 500 € ARBA 165 €/MĖN.*

  LOJALUMO PASIŪLYMAS ESAMIEMS NISSAN AUTOMOBILIŲ SAVININKAMS

  „You+Nissan” lojalumo programos nariams, įsigijus „Nissan QASHQAI“* pasiūlysime 5 metų automobilio aptarnavimo sutartį vos už trijų metų sutarties kainą arba padovanosime vienerius metus pratęstos „Nissan“ garantija

  Plačiau

Ankstesnis Sekantis

Naujienos

 • 27 Liepa 2018 | Bendra straipsnis

  „Nissan“ Sanderlando gamykloje surinktas milijoninis „Juke“ modelis

  „Juke“ tapo ketvirtuoju modeliu, kurio Sanderlando gamykloje pagaminta milijonas vienetų Seka pionieriaus „Qashqai“ pėdomis Klientai gali rinktis iš daugiau nei 20 tūkst. skirtingų naujausio „Juke“ versijų

  Sužinoti daugiau

 • 18 Liepa 2018 | Bendra straipsnis

  „Nissan LEAF“ pirmauja elektrinių automobilių pardavimų rinkoje Europoje

  Sužinoti daugiau

 • 22 Birželis 2018 | Bendra straipsnis

  „NISSAN QASHQAI“ SU SISTEMA „PROPILOT“: JAU PREKYBOJE

  Į geriausiai Europoje parduodamą miesto visureigį įdiegta sistema „ProPILOT“ - pažangi pagalbinė vairavimo technologija; Pagerina valdymą, padėdama vairuoti, greitėti ir stabdyti; Padeda keisti vairavimo patirtį, daro ją mažiau

  Sužinoti daugiau

Ankstesnis Sekantis

Rodyti mūsų vietas