NAUJASIS e-NV200 VAN

E-NV200 PRANAŠUMAI

NUO ŠIOL DIRBSITE VISIŠKAI KITAIP!


Nissan e-NV200 ne tik padės pelnyti klientų pagarbą ir sukurti pažangios įmonės įvaizdį visuomenėje, bet ir suteiks jums naudos:
-Mažiausios eksploatacinės išlaidos kokių tik galite tikėtis iš elektra varomo furgono
-Didžiausias šioje klasėje universalumas – 3 skirtingi kėbulų tipai (furgonas, „Ludo", „Combo")
-Didesnis darbo našumas dėl didesnio važiavimo komforto: jokio triukšmo, vibracijos, elektroninė pavarų dėžė....mažiau vargina
-Visiškai patikimos automobilių technologijos, kurios naudojamos Nissan LEAF ir kuriomis naudojasi 100 000 šio automobilio savininkų

TAUPYKITE PINIGUS

NULINĖS TARŠOS MIESTE PRANAŠUMAI


Kodėl tebešvaistote pinigus mokesčiams ar degalams? Jei jūsų versle automobiliams tenka labai svarbus vaidmuo, įsigykite Nissan e-NV200. Kadangi važiuojant e-NV200 nėra jokios CO2 emisijos, galite daug sutaupyti ir mėgautis šio automobilio pranašumais. Jums nereikės mokėti su automobilių eksploatacija susijusių mokesčių. Be to, e-NV200 eksploatacinės išlaidos yra mažos, o už stovėjimą* viešosiose įkrovimo stotelėse taip pat nereikia mokėti. Norite sužinoti daugiau? Jei norite išsamesnės informacijos, spustelėkite čia. * Mokestis už stovėjimą gali skirtis ir yra nustatomas miesto valdžios

ŠIUOLAIKINIAI ELEKTROMOBILIAI

NAUJAS ELEKTROMOBILIO VEIDAS


Elektromobiliuose naudojami ličio jonų akumuliatoriai, kurie yra patvaresni nei tradiciniai švino rūgšties akumuliatoriai. Toks pat akumuliatorius naudojamas ir 100 proc. elektriniame Nissan e-NV200. Taip užtikrinama ne tik nulinė tarša, bet ir mažesnis atliekų kiekis bei mažiau rūpesčių keičiant akumuliatorių. Tai naudinga ir jums, ir planetai.

ELEKTROMOBILIO DVASIA

SKLANDUS VAIRAVIMAS. PUIKIOS EMOCIJOS. MAŽOS IŠLAIDOS. VISI PRANAŠUMAI, KURIUOS SUTEIKIA APLINKOS NETERŠIANTIS AUTOMOBILIS.


Nebereikia jokių kompromisų!
e-NV200 – dinamiška akceleracija, didesnis sukimo momentas ir įspūdingos važiavimo charakteristikos. Kadangi automobilis yra 100% elektrinis, jo eksploatacinės išlaidos mažos, variklis dirba tyliau, o važiuojant visiškai neteršiama aplinka.
Sumaniai suprojektuotame Nissan e-NV200 optimaliai panaudota vieta, todėl šis automobilis leidžia mėgautis geriausiu klasėje universalumu.

ELEKTROMOBILIAI PALENGVINS JŪSŲ KASDIENYBĘ

NULINĖ TARŠA, NULIS PROBLEMŲ


Pabudus iš ryto 100 % elektrinio Nissan e-NV200 ličio jonų akumuliatorius bus visiškai įkrautas, nes jį pakanka krauti per naktį (kai mokestis už elektrą yra mažesnis). Nebereikės neplanuotai sustoti degalinėje (ir brangiai mokėti), o užvedus e-NV200 garaže nebus jokių kenksmingų dūmų. Naudodamiesi išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu galite nuotoliniu būdu įjungti klimato kontrolės sistemą ar pradėti elektra varomą furgoną krauti, kad viskas būtų parengta kai jums reikės. Kelionėje „Carwings" telemetrinė palydovinė navigacijos sistema parodys, kiek tiksliai jums reikės energijos kelionės tikslui pasiekti ir kur yra artimiausia įkrovimo stotelė. O kadangi elektromobiliams stovėjimas dažniausiai nemokamas, vargu ar reikės dėl ko nors nerimauti.

NUVAŽIUOKITE DAR TOLIAU

DAUGIAU NEI PAKANKAMAI


Nissan suteikia jums visas reikiamas priemones, padėsiančias visiškai išnaudoti elektromobilio akumuliatoriaus įkrovos galimybes.
-Ekonomiškasis režimas sumažins oro kondicionieriaus energijos sąnaudas ir pakoreguos e-NV200 akceleratoriaus pedalo veikimą – lėčiau įsibėgėdami sutaupysite energijos.
-Režimas B padidins regeneracinės stabdžių sistemos galią. Kartu su ekonomiškuoju režimu pasiekiamas aukščiausias energijos vartojimo optimizavimo lygis.
-Ekonomiškasis maršruto apskaičiavimas padės jums suplanuoti mažiausiai energijos pareikalausiantį maršrutą, kuriuo pasieksite kelionės tikslą: tiesiog nustatykite reikiamus parametrus, o ekonomiškojo maršruto apskaičiavimo funkcija visą likusį darbą atliks už jus!
Be to, nepamirškite elektromobilio nuotoliniu būdu iš anksto pašildyti ar atvėsinti: kai elektromobilis yra prijungtas prie maitinimo, jis energijos nevartoja!

KAIP ĮKRAUTI NISSAN E-NV200

NĖRA NIEKO LENGVIAU


Kaip ir Nissan LEAF, lengviausia e-NV200 įkrauti namuose. 6 kW krovikliu elektromobilį galite įkrauti vos per 4 val. naudodami 32 A buitinį įkrovimo įtaisą. Žinoma, elektromobilį visada galite įkrauti naudodami bet kurį buitinį elektros lizdą. Įkrovimo būseną rodo prietaisų skydelyje esančios LED lemputės. Jei norite sustabdyti Nissan e-NV200 ličio jonų akumuliatoriaus įkrovimą, tiesiog atjunkite laidą. Toliau pateikiama išsami informacija apie įvairius šio komercinio elektromobilio įkrovimo būdus.

NISSAN E-NV200 LIČIO JONŲ AKUMULIATORIUS

MAKSIMALI ĮKROVOS TALPA NET PO DAUGYBĖS ĮKROVIMŲ


Pritaikius per 20 metų sukauptą patirtį ir tyrimų rezultatus naujojo Nissan e-NV200 ličio jonų akumuliatorius tapo kompaktiškas, galingas, saugus ir patvarus. Jis įrengtas furgono grindyse, todėl krovinių skyriuje ir kabinoje lieka daugiau vietos, o nuvažiuojamas atstumas (iki 200 km vieną kartą įkrovus) ar greitis (iki 145 km/h) dėl to visiškai nenukenčia. Laikantis Nissan e-NV200 principo – kuo mažesnis poveikis aplinkai - ličio jonų akumuliatoriai yra perdirbami 95 proc..

DAUGIAU JOKIŲ RŪPESČIŲ


Nissan jaučiasi užtikrinta dėl savo naujoviškų ličio jonų akumuliatorių, todėl atgaline data pratęsia garantijas visiems savininkams Europoje. Dabar visiems Nissan e-NV200 vairuotojams bus suteikiama garantija, jei per 5 metus arba nuvažiavus 96 500 km akumuliatoriaus talpa nukris žemiau 9 padalos iš 12 (rodoma prietaisų skydelyje). Tai garantija, kad jūsų elektromobilis nepriekaištingai veiks ilgai.

ĮPRASTINIS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS

STANDARTINIS ELEKTROMOBILIO ĮKROVIMAS NAUDOJANT NISSAN EVSE LAIDĄ


Jūsų Nissan e-NV200 parduodamas su 6 metrų laidu*, kuriuo per 10 val. automobilio akumuliatorių galite įkrauti naudodami įprastinį buitinį elektros lizdą. Šį laidą galite naudoti ir kai kuriose viešosiose įkrovimo stotelėse. *Nissan rekomenduoja, kad jūsų namuose esantį buitinį elektros lizdą patikrintų specialistas.

ĮKROVIMAS NAMUOSE

ĮSIRENKITE AKUMULIATORIAUS KROVIKLĮ SAVO NAMUOSE


„Wallbox" – tai greitas ir patogus būdas įkrauti Nissan e-NV200 ličio jonų akumuliatorių. Kai šią įrangą sumontuoja kvalifikuotas elektrikas, ja akumuliatorių galite visiškai įkrauti per maždaug 8 val.
Vietos prekybos atstovas nukreips jus pas elektromobilių partnerius, kurie jums nurodys tikslią kainą. Sumontuotai įrangai suteikiama garantija ir galimybė naudotis pagalbos linijos paslaugomis. Informacijos galite ieškoti mūsų svetainės skiltyje „Elektromobilių partneriai".

ĮKROVIMAS KELIONĖJE

VIEŠŲJŲ ĮKROVIMO STOTELIŲ TINKLAS SPARČIAI PLEČIAMAS


Per maždaug 30 min. savąjį Nissan e-NV200 galite įkrauti iki 80 %! Kasdien įrengiama vis naujų elektromobilių įkrovimo stotelių – automobilių stovėjimo aikštelėse, kur trumpam sustojate, arba tiesiog gatvėje. Elektromobilių įkrovimo stotelių skaičius sparčiai didėja, o bendradarbiavimas su privačiomis įmonėmis ir vietos valdžia leidžia mums nuolatos didinti jūsų kelionių komfortą. Jums nereikia sustoti specialiai, kad įkrautumėte savo furgoną, jį galite įkrauti sustoję pailsėti.