JUKE

SPORTIŠKOS IR ATLETIŠKOS IŠVAIZDOS KROSOUVERIS
DINAMISKOS KĖBULO LINIJOS, IŠRAIŠKINGOS SPALVOS

Neleiskit niekam jūsų stabdyti. Padidintos naujojo „Nissan Juke" krosouverio techninės galimybės ir išraiškingas dizainas – aukšta važiuoklė ir šoninė linija bei didžiulės ratų arkos. Stipriai išlenktas priekinis stiklas ir integruotos galinių durelių rankenėlės pagerina kėbulo aerodinamines savybes. Tvirtos ir veržlios išvaizdos automobilis. Galima pasirinkti vieną iš dviejų naujų spalvų (geltona ir mėlyna) – tikrai neliksite nepastebėti.

IŠSKIRTINĖS DIZAINO YPATYBĖS
IŠSKIRTINĖS DETALĖS PADEDA SUKURTI IŠTIES UNIKALŲ DIZAINĄ.

Kad jūsų naujasis „Nissan Juke" būtų dar originalesnis, Nissan patobulino kai kurias kėbulo dalis: naujoviško dizaino priekinės grotelės ir nauji (priekinis bei galinis) buferiai. Be to, išoriniuose veidrodėliuose integravome posūkių žibintus ir sumontavome dar nematytus 18” lengvojo lydinio ratlankius - automobilis tikrai tapo įspūdingas.

VISAPUSIŠKAI ERDVUS
ATIDAROMASIS STIKLINIS STOGAS IR DIDESNĖ BAGAŽINĖ

Naujasis „Nissan JUKE" – be ribų. Didelis „Open-air" stiklinis stogas pripildo saloną šviesos ir gaivaus oro, suteikia erdvės pojūtį. O kadangi vietos niekada nebūna per daug, bagažinę padidinome net 40 % (354 l).

NUŠVIESKITE KELIĄ
NAUJI ŽIBINTAI SUTEIKIA IŠSKIRTINĮ STILIŲ IR NEPRILYGSTAMĄ MATOMUMĄ

Kas gali būti geriau už ksenoninių ir LED žibintų technologijas, padedančias optimaliai apšviesti kelią? Naujuose priekiniuose gabaritiniuose ir galiniuose žibintuose montuojami ryškūs LED žibintai. Taip būsite geriau matomi dieną. O pagrindiniuose priekiniuose žibintuose naudojamos ksenono lemputės, užtikrinančios maksimalų apšvietimo lygį. Naujasis „Nissan Juke" – tai šiuolaikiškas dizainas ir novatoriškos technologijos, užtikrinančios, jog gerai matysite ir būsite gerai matomi.

UŽSISAKYKITE PAPILDOMŲ AKSESUARŲ
SUKURKITE UNIKALŲ AUTOMOBILĮ

Suteikite savajam „Nissan Juke" išskirtinę išvaizdą! Pasirinkite iš daugybės akcentų, pavyzdžiui, veidrodėlių gaubtus ar kėbulo apdailos juostas galite pasirinkti kitokios spalvos bei priderinti jums patinkančius lengvojo lydinio ratlankius. Tą patį galite daryti ir automobilio salone: pasirinkite vieną iš keturių centrinės konsolės spalvų (baltą, raudoną, geltoną ar juodą). Turime daug aksesuarų, kurie padės sukurti išskirtinį svajonių „Nissan Juke".

IŠSKIRTINĖ VARIKLIŲ GALIA
IEŠKOTE GALINGO IR TAUPAUS VARIKLIO? IEŠKOTI NEBEVERTA.

„Nissan" pasirūpino jums tinkančiu varikliu.
Rinkitės iš 1,6 l benzininio (94 AG) arba 1,6 l „Xtronic" (117 AG). 1,5 l dCi dyzelinis (110 AG) arba DIG-T 115 benzininis (115 AG, 190 Nm sūkio momentas).
Taip pat yra DIG-T 190, pasižymintis dideliu sūkio momentu iki 2000 sūk./min. ir 190 AG galia.
„Stop/Start" technologija dabar yra standartinė įranga 1,5 dCi, DIG-T ir DIG-T 190 versijose su mechanine pavarų dėže.
Naujuosius mūsų „Turbo DIG-T" variklius kūrė geriausi inžinieriai, kad galėtumėte vairuoti dar maloniau ir taupiau.

IŠSKIRTINIS MANEVRINGUMAS KELYJE
PATIKIMUMAS IR SAUGUMAS – JAUDINANTYS VAIRAVIMO POJŪČIAI

Naujasis „Nissan Juke" yra išskirtinai manevringas, nes jame įdiegta sukimo momento paskirstymo sistema: ji kontroliuoja sukimo momento paskirstymą priekiniam ir galiniam tiltams, taip padedama saugiau vairuoti ir lengviau įveikti posūkius. O visų varančiųjų ratų sistema 4x4 pasirūpins, kad nebereikėtų jaudintis dėl kliūčių kelyje ir galėtumėte naująjį „Nissan Juke" vairuoti išskirtinai patogiai.

INTUITYVUSIS INFORMACINIS EKRANAS
„NISSANCONNECT" TECHNOLOGIJA

Sistema „NissanConnect" dabar suteikia dar daugiau ryšio galimybių. 5,8” jutikliniame ekrane galite lengvai naršyti meniu ir naudotis telefono, muzikos ir kelionės informacijos funkcijomis – tereikia prijungti savo mobilųjį telefoną per „Bluetooth" arba USB jungtį.

VALDYMAS BE RŪPESČIŲ
JŪSŲ POREIKIUS ATITINKANČIOS PAGALBINĖS VAIRAVIMO SISTEMOS

„Nissan" dinamikos nustatymų valdymo sistema suteikia galimybę vairuojant kontroliuoti automobilį naudojantis paprasta sąsaja. Galite pasirinkti įprastinį („Normal"), sportinį („Sport") ar ekonomiškąjį („Eco") važiavimo režimą, peržiūrėti momentinius duomenis, pavyzdžiui, išcentrinę jėgą ar sukimo momentą, net reguliuoti vidaus temperatūrą.

JUS SAUGANČIOS TECHNOLOGIJOS
BŪKITE SAUGŪS IR RAMŪS

„SafetyShield" technologijos padeda ne tik pastebėti, bet ir numatyti galimas kliūtis aplink jus. Nukrypimo iš eismo juostos, aklosios matymo zonos ir judančių objektų aptikimo sistemos jus įspės apie galimus pavojus mirksinčia lempute ir garsiniu signalu. Naujajame „Nissan Juke" įdiegtos Nissan technologijos užtikrins jūsų saugumą.


VISIŠKAI NAUJAS
JUKE NISMO RS

Visiškai naujas JUKE nismo RS sukurtas tiems, kurie mėgaujasi vairavimu. Išskirtinių techninių savybių Nissan JUKE versija, kurioje puikiai dera galia, valdomumas ir dizainas – visa tai atspindi per daugelį metų lenktynių trasoje sukauptą patirtį. Tai nėra tiesiog galingas automobilis, tai nismo versija – taigi Nissan jums suteikia galimybę kelyje pasijusti tarsi lenktynių trasoje.

Į KELIUS TIESIAI IŠ LENKTYNIŲ TRASOS
NES NORIME JUMS SUTEIKTI GALIMYBĘ MĖGAUTIS AUTOMOBILIŲ SPORTO SUTEIKIAMAIS POJŪČIAIS

Visiškai naujas JUKE nismo RS sukurtas tiems, kurie mėgaujasi vairavimu. Išskirtinių techninių savybių Nissan JUKE versija, kurioje puikiai dera galia, valdomumas ir dizainas – visa tai atspindi per daugelį metų lenktynių trasoje sukauptą patirtį. Tai nėra tiesiog galingas automobilis, tai nismo versija – taigi Nissan jums suteikia galimybę kelyje pasijusti tarsi lenktynių trasoje.

DIZAINAS VISKĄ PASAKO
PAŽVELKITE Į VIDŲ
SPORTINIS IR PRABANGUS SALONAS, KURIAME UŽPLŪS VAIRAVIMO POJŪČIŲ LAVINA

Vos įsėdę į JUKE nismo RS vidų, pamatysite naujos kartos dizainą, kuris atspindi sukauptą automobilių sporto patirtį. Jis yra sukurtas siekiant jums suteikti išskirtinį patogumą ir stilių, kad kelyje jaustumėtės išskirtiniai. Priekinės sportinės RECARO sėdynės, „nismo Alcantara" ir oda aptrauktas vairas, nismo tachometras su raudonu ciferblatu ir daugybė kitų detalių, kurios padės pasijusti tarsi lenktynių trasoje.

IŠORĖS DIZAINAS ATSPINDI TAI, KAS SLEPIASI PO VARIKLIO DANGČIU

Galia slypi ne tik po variklio dangčiu. JUKE nismo RS perėjo daugybę išbandymų, kad galiausiai taptų tokiu, o jums būtų suteikta galimybė mėgautis apdovanojimo vertu aerodinaminiu dizainu. Naujos formos šoniniai apatiniai slenksčiai, patobulintas priekinis aptakas ir oro difuzorius – pirmyn su mažiausiu pasipriešinimu. O kai visa priderinama prie įspūdingų priekinių žibintų, raudonų kėbulo juostų ir išraiškingų nismo kėbulo spalvų, Nissan sukuria lenktyninio automobilio įspūdį.

DAR GERESNĖS TECHNINĖS SAVYBĖS
JUKE NISMO RS TIESIOG SUKURTAS STEBINTI IR SUTEIKIA ĮSPŪDINGĄ GALIĄ BEI NEPRIEKAIŠTINGĄ VALDOMUMĄ

JUKE nismo RS galiai nėra lygių, o valdomumas tiesiog įspūdingas. Todėl jei mėgstate vairuoti, pamatysite – šis automobilis kaip tik tai, ko reikia. 1,6 l turbininis benzininis variklis su tiesioginio įpurškimo sistema (DIG-T), mažo perdavimo santykio 6 greičių mechaninė transmisija ir „Xtronic" CVT su sportiniu režimu – mėgaukitės galia, kuri kiekvieną kelionę pavers išskirtine.

SKRIEKITE KAIP LENKTYNIŲ TRASOJE
NISSAN JUKE RS GALIA – IŠSKIRTINIS VALDOMUMAS IR TRAUKA
 

Nissan JUKE nismo RS panaudota daugybė modernių technologijų ir dizaino priemonių, kad vairuoti būtų lengva. Patobulinta pakaba ir elektrinis vairo stiprintuvas, sutvirtintas kėbulas, padidintas torsioninis tvirtumas ir pagerinti stabdžiai – savo automobilį galėsite valdyti dar geriau, o malonumą sustiprins 10 stipinų 18" x 7" lengvojo lydinio ratlankiai. Sakydami, kad tai išskirtinių techninių savybių Nissan krosoveris, mes nejuokaujame.

 • „NISSAN QASHQAI N-CONNECTA“ SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE– TIK 199 €/MĖN.*

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  Nissan Qashqai N-Connecta versija turi šias technologijas:

  • IŠMANIOJI AVARINIO STABDYMO SISTEMA
  • IŠMANUS APLINKINIO VAIZDO MONITORIUS SU JUDANČIŲ OBJEKTŲ APTIKIMO FUNKCIJA
  • AUTOMATINĖS TRUMPOSIOS/ILGOSIOS ŠVIESOS
  • KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA
  • NUKRYPIMO IŠ EISMO JUOSTOS PERSPĖJIMO SISTEMA
  • NISSAN CONNECT NAVIGACIJA
  • IŠMANIOJI VAŽIAVIMO KONTROLĖS SISTEMA
  • IŠMANIOJI VAŽIUOKLĖS KONTROLĖS SISTEMA
  • IŠMANUS STABDYMAS VARIKLIU
  • IŠMANIOJI TRAJEKTORIJOS KONTROLĖS SISTEMA

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Qashqai“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio. Vidutinės „Nissan Qashqai“ degalų sąnaudos 3.8 –5.8 l/100 km, CO2 emisija 99 – 134 g/km. *Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: Automobilio kaina 21.000 EUR su PVM. Pradinė įmoka – 3.150 EUR (15% automobilio kainos su PVM). Finansuojama suma – 17.850 EUR, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 7.350 EUR (35%), ridos apribojimas – 100.000 km. Palūkanos – 1.99% (kai kintanti, metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR - 0%, palūkanų marža – 1.99%). Administravimo mokestis – 1% automobilio kainos su PVM. Mėnesinė įmoka – 196,18 EUR. Bendra kredito gavėjo mokama suma – 19.331,07 EUR. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 2.36%. Vartojimo kredito davėjas – Luminor lizingas UAB. Automobilis turi būti draudžiamas Kasko draudimu visą išperkamosios nuomos sutarties galiojimo laikotarpį. Draudimo išlaidos į aukščiau nurodytą skaičiavimą neįtrauktos. Jei pagal išperkamosios nuomos sutartį siunčiamas sąskaitas norėsite gauti nemokamai elektroninėje erdvėje, turėsite užpildyti paraišką dėl sąskaitų gavimo elektroninėje erdvėje. Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.nissan.lt tinklalapyje arba Nissan atstovybėse. Pasiūlymas galioja iki 31.03.2018. Pasiūlymas nėra Luminor lizingas UAB įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

  Plačiau

 • GERAI ĮRENGTAS NISSAN JUKE ACENTA SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE TIK 14 990€!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  JŪSŲ ISTORIJA PRASIDEDA SU NISSAN JUKE!

  GERAI ĮRENGTAS NISSAN JUKE ACENTA SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE TIK 14 990€!

  Į Acenta komplektaciją įeina:

  • Tamsinti galiniai langai
  • Dinamikos kontrolės sistema
  • Klimato kontrolės sistema
  • Pastovaus greičio palaikymo sistema
  • 17'' lengvojo lydinio ratlankiai
  • CD-radijas su Bluetooth laisvų rankų įranga
  • Rūko žibintai
  • LED dienos šviesos
  • ir daug kitos įrangos

  Dabartiniams "Nissan" savininkams, registruotiems "You+Nissan" portale (tik privatiems asmenims), perkant naują "Nissan Juke", DOVANOJAME "You+Nissan" dovaną - papildomus 1 metus "Nissan" 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Plačiau

 • GERIAUSIAS AUTOMATINĖS TRANSMISIJOS PASIŪLYMAS!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  NISSAN PULSAR. Naudingos technologijos, saugančios Jus!

  Erdvus, patogus ir talpus automobilis su technologijomis saugančiomis Jus! Nissan Pulsar su automatinė pavarų dėžė - dabar tik nuo 14 990 €.

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Pulsar“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė įvyks anksčiau).

  Plačiau

 • Rinkitės variklį su turbina!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  Naujoji „Nissan Micra“ meta iššūkį mažų automobilių standartams dizaino, komforto ir našumo atžvilgiu. Unikalus išraiškingo, bet itin aukštos kokybės vidaus ir išorės dizaino, išmaniųjų funkcijų ir dinamiško vairavimo charakteristikų derinys, kuriuo pasižymi penktosios kartos „Nissan Micra“, suteiks jums netikėtos patirties.

  Siūlome modelį su turbininiu varikliu už modelio be turbinos kainą. Sutaupote - 1 200 € !

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Micra“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Plačiau

Ankstesnis Sekantis

Naujienos

 • 16 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  Nevairuokite negėrę

  „Nissan“ ragina vairuotojus dažniau gerti (vandenį, ne alkoholį). Dehidratacijos poveikis organizmui prilyginamas vairavimui išgėrus.

  Sužinoti daugiau

 • 11 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  Pasaulyje pirmasis „PlayStation®“ kontroliuojamas „Nissan GT-R“ pasiekė didesnį kaip 210 km/h greitį Silverstono trasoje

  „Nissan Great Britain“, bendradarbiaudama su „Sony Interactive Entertainment Europe“, sukūrė išskirtinį nuotoliniu būdu valdomą automobilį žaidėjams – „Nissan GT-R /C“.

  Sužinoti daugiau

 • 10 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  TARTU ELEKTRINIAI TAKSI JAU ĮVEIKĖ NET 10 MLN. ELEKTRINIŲ KILOMETRŲ

  Tartu yra pirmaujantis Estijos miestas, kuriame tyliai vyksta tikra elektrinė revoliucija - taksi bendrovė „Elektritakso“ visą savo parką elektrifikavo nulinės emisijos ir beveik begarsiais „Nissan LEAF“ taksi automobiliais.

  Sužinoti daugiau

Ankstesnis Sekantis

Rodyti mūsų vietas