X-TRAIL

Galima įranga

DAILIOS KROSOUVERIO LINIJOS IR VISUREIGIO PATVARUMAS

Ar tai krosouveris? O gal visureigis? Ne, tai naujasis „Nissan X-TRAIL". Dinamiškame ir stilingame naujajame „Nissan X-TRAIL" puikiai dera išraiškingos ir grakščios Nissan krosouverių kėbulo linijos bei visureigių tvirtumas. Išraiškingos ir elegantiškos automobilio linijos - stilingos ir nuotykių pilnos kelionės garantas, besimėgaujant nuostabiais vaizdais per panoraminį stoglangį.
Bumerango formos galiniai žibintai, LED priekiniai žibintai ir 19 colių lengvojo lydinio ratlankiai suteikia naujajam „Nissan X-TRAIL" papildomo žavesio.

KAD IR KUR KELIAUTUMĖTE, BŪKITE PASIEKIAMI

Neatitrūkite nuo pasaulio! Naujoji sistema „NissanConnect" suteikia galimybę mėgautis išskirtinėmis garso, navigacijos ir laisvų rankų ryšio funkcijomis, kurias lengva valdyti 7 colių liečiamajame ekrane.

„Google Search", „Trip Advisor", „Facebook", „Tune in" ir „Twitter" programėlės leis kiekviename mieste jaustis kaip namie, gauti naujausias naujienas ir palaikyti ryšį su draugais. Sistema turi „Bluetooth" laisvų rankų ryšio ir garso funkcijas, SD kortelėje saugomus žemėlapius, integruotus.

Be to, galite naudotis įvairiausiomis paslaugomis, pavyzdžiui, „Google Points of Interest©", eismo perspėjimų ir maršruto keitimo, stovėjimo, degalų papildymo ir orų prognozės paslaugomis – naujajame „X-TRAIL" yra viskas, ko reikia kelionei.

AUTOMOBILIS, KURIS PASIRŪPINA VISKUO

Mėgaukitės kėlionėmis, nes saugumu pasirūpins tokios patogios priemonės kaip aklosios matymo zonos, greičio, eismo ir išvažiavimo iš juostos įspėjimai.
Nuo šiol vairuosite dar saugiau – naujajame „Nissan X-TRAIL" įdiegta „Nissan Safety Shield" technologija, kuri padeda sumažinti arba visai išvengti priešpriešinio susidūrimo pavojaus, saugo nuo pavojų persirikiuojant, įspėja apie išvažiavimą iš eismo juostos ir pan..
Pažangioji vairavimo pagalbos sistema su priešais jus įrengtu 5 colių ekranu atpažįsta eismo ženklus ir pateikia informaciją apie važiuoklės kontrolės ir sistemos „Safety Shield" funkcijas, stebi oro slėgį padangose, suteikia galimybę iškart pasinaudoti navigacija, atsiliepti į skambučius ir dar daugiau. Nuotykiai dar niekada nebuvo taip lengvai pasiekiami.

KONTROLĖ – TAI DAUGIAU NEI NUSITEIKIMAS

Naujojo „Nissan X-TRAIL" sistema „ALL MODE 4x4-i" užtikrina idealų sukibimą bet kokiomis sąlygomis. Ji kompensuoja ratų praslydimą, o sustiprinta važiuoklė suteikia jums neprilygstamą vairavimo kontrolę.

Tad galėsite be vargo pastatyti automobilį ten kur norite arba įveikti įkalnę sudėtingomis eismo sąlygomis. Padedami Nissan pagalbinės automobilio statymo sistemos, naująjį „Nissan X-TRAIL" į stovėjimo vietą pastatysite lengvai ir saugiai. Be to, ši sistema automatiškai įvertins stovėjimo vietos dydį, kad pastatę galėtumėte patogiai išlipti iš automobilio. Pagalbinės važiavimo įkalne sistemos dėka jūsų kelionės taps saugesnės, nes visą dėmesį galėsite skirti vairavimo malonumui.

PASTUMKITE, PATRAUKITE IR PLAČIAI ATVERKITE

Naujojo „Nissan X-TRAIL" universalumas - beribis. Nesvarbu, ar tai 7 sėdimos vietos, ar lanksčiai pritaikoma salono erdvė, pvz., su atskiromis zonomis šlapiems ir sausiems daiktams – visada liks vietos improvizacijai.

Sėdynės su atrama nugarai, sukurtos pasitelkiant kosminių programų žinias, pasirūpins neprilygstamu komfortu net duobėtame kelyje. Be to, palikta daugiau vietos kojoms, todėl „X-TRAIL" yra ir erdvus, ir patogus.

Automobilis dar ir praktiškas, nes galines dureles galima atidaryti beveik 80 laipsnių kampu, kad būtų lengviau įsėsti. Nevertėtų pamiršti ir stebinamai didelės ir lanksčiai pritaikomos erdvės daiktams – joje galėsite sutalpinti iki 75 kg. Nulenkus sėdynes sukuriamas visiškai lygus paviršius, antrosios eilės sėdynes galima pastumti ir padidinti bagažo skyriaus erdvę, kurią vienu rankos judesiu galima padalyti į viršutinę ir apatinę zonas. Visa tai jums suteikia galimybę naudotis erdviu, patogiu ir labai funkcionaliu automobilio salonu.


 • NAUJASIS „NISSAN QASHQAI“ DAUGIAU NEI TIKITĖS.

  Pasiūlymas galioja iki: 2017.12.31.

  NISSAN QASHQAI „N-CONNECTA“ – TIK 197 €/MĖN.*

  Technologija yra bevertė, jeigu ji nesuteikia pranašumo.

  Nissan Qashqai N-Connecta versija turi šias technologijas:

  • IŠMANIOJI AVARINIO STABDYMO SISTEMA
  • IŠMANUS APLINKINIO VAIZDO MONITORIUS SU JUDANČIŲ OBJEKTŲ
  • APTIKIMO FUNKCIJA
  • AUTOMATINĖS TRUMPOSIOS/ILGOSIOS ŠVIESOS
  • KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA
  • NUKRYPIMO IŠ EISMO JUOSTOS PERSPĖJIMO SISTEMA
  • NISSAN CONNECT NAVIGACIJA
  • IŠMANIOJI VAŽIAVIMO KONTROLĖS SISTEMA
  • IŠMANIOJI VAŽIUOKLĖS KONTROLĖS SISTEMA
  • IŠMANUS STABDYMAS VARIKLIU
  • IŠMANIOJI TRAJEKTORIJOS KONTROLĖS SISTEMA

  NISSAN QASHQAI „N-CONNECTA“ – TIK 197 €/MĖN.*

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Qashqai“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Naujasis Nissan Qashqai. Daugiau nei tikitės.

  Plačiau

 • PASIRUOŠT, DĖMESIO, TAUPOM!

  Pasiūlymas galioja iki: 2017.12.31.

  Nissan atstovybėse vyksta sandėlio išpardavimas!

  Nuolaidos Nissan X-Trail net iki 5000 eurų!

  Susisiekite su Nissan atstovybėse ir teiraukitės išparduodamų automobilių sąrašo su ypatingomis nuolaidomis!

  Jeigu esate Nissan automobilio savininkas ir užsiregistravote You+Nissan portale, Jums priklauso papildoma DOVANA perkant naują Nissan X-Trail – vieneri metai Nissan 5★ pratęstos garantijos.

  NISSAN X-TRAIL – ERDVUS AUTOMOBILIS JŪSŲ ŠEIMAI!

  Plačiau

 • Rinkitės variklį su turbina!

  Pasiūlymas galioja iki: 2017.12.31.

  Naujoji „Nissan Micra“ meta iššūkį mažų automobilių standartams dizaino, komforto ir našumo atžvilgiu. Unikalus išraiškingo, bet itin aukštos kokybės vidaus ir išorės dizaino, išmaniųjų funkcijų ir dinamiško vairavimo charakteristikų derinys, kuriuo pasižymi penktosios kartos „Nissan Micra“, suteiks jums netikėtos patirties.

  Siūlome modelį su turbininiu varikliu už modelio be turbinos kainą. Sutaupote - 1 200 € !

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Micra“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Plačiau

 • GERIAUSIAS AUTOMATINĖS TRANSMISIJOS PASIŪLYMAS!

  Pasiūlymas galioja iki: 2017.12.31.

  NISSAN PULSAR. Naudingos technologijos, saugančios Jus!

  Erdvus, patogus ir talpus automobilis su technologijomis saugančiomis Jus! Nissan Pulsar su automatinė pavarų dėžė - dabar tik nuo 14 990 €.

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Pulsar“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė įvyks anksčiau).

  Plačiau

 • GERAI ĮRENGTAS NISSAN JUKE ACENTA SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE TIK 14 990€!

  Pasiūlymas galioja iki: 2017.12.31.

  JŪSŲ ISTORIJA PRASIDEDA SU NISSAN JUKE!

  GERAI ĮRENGTAS NISSAN JUKE ACENTA SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE TIK 14 990€!

  Į Acenta komplektaciją įeina:

  • Tamsinti galiniai langai
  • Dinamikos kontrolės sistema
  • Klimato kontrolės sistema
  • Pastovaus greičio palaikymo sistema
  • 17'' lengvojo lydinio ratlankiai
  • CD-radijas su Bluetooth laisvų rankų įranga
  • Rūko žibintai
  • LED dienos šviesos
  • ir daug kitos įrangos

  Dabartiniams "Nissan" savininkams, registruotiems "You+Nissan" portale (tik privatiems asmenims), perkant naują "Nissan Juke", DOVANOJAME "You+Nissan" dovaną - papildomus 1 metus "Nissan" 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Plačiau

Ankstesnis Sekantis

Naujienos

 • 16 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  Nevairuokite negėrę

  „Nissan“ ragina vairuotojus dažniau gerti (vandenį, ne alkoholį). Dehidratacijos poveikis organizmui prilyginamas vairavimui išgėrus.

  Sužinoti daugiau

 • 11 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  Pasaulyje pirmasis „PlayStation®“ kontroliuojamas „Nissan GT-R“ pasiekė didesnį kaip 210 km/h greitį Silverstono trasoje

  „Nissan Great Britain“, bendradarbiaudama su „Sony Interactive Entertainment Europe“, sukūrė išskirtinį nuotoliniu būdu valdomą automobilį žaidėjams – „Nissan GT-R /C“.

  Sužinoti daugiau

 • 10 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  TARTU ELEKTRINIAI TAKSI JAU ĮVEIKĖ NET 10 MLN. ELEKTRINIŲ KILOMETRŲ

  Tartu yra pirmaujantis Estijos miestas, kuriame tyliai vyksta tikra elektrinė revoliucija - taksi bendrovė „Elektritakso“ visą savo parką elektrifikavo nulinės emisijos ir beveik begarsiais „Nissan LEAF“ taksi automobiliais.

  Sužinoti daugiau

Ankstesnis Sekantis

Rodyti mūsų vietas