PULSAR

APTAKIOS ATLETIŠKOS FORMOS

IŠVAIZDUS IR RAFINUOTAS

Ar norite automobilio, kuris atspindėtų jūsų kasdieninio gyvenimo ritmą? Daugiau ieškoti neverta. Naujausias „Nissan PULSAR" yra puikus kelionių partneris, pasižymintis dinamišku, dėmesį traukiančiu dizainu ir itin sportiška išvaizda. Šis automobilis visuomet jums suteiks pasitikėjimo ir tvirtumo.

ĮDOMIOS DIZAINO YPATYBĖS

DARNI IR PUIKI IŠVAIZDA

Visi naujojo „Nissan PULSAR" dizaino elementai yra gerai apgalvoti ir pasižymi elegancija. Stilingi rūko žibintai, šoniniai langai, papuošti chromo elementais jo siluetui suteikia išskirtinumo. Įspūdingas aptakas ir radijatoriaus grotelės suteikia automobiliui sportišką išvaizdą, kurią papildo charakteringi LED priekiniai ir galiniai žibintai. Belieka išsirinkti jums patinkančius lengvojo lydinio ratlankius ir tikrai atkreipsite kitų dėmesį.

IŠIMTINIS ERDVUMAS

NEPAMIRŠKITE NIEKO, NET PATOGUMŲ

Naujasis „Nissan PULSAR" buvo sukurtas ne tik galvojant apie jus, bet ir apie tuos, kurie keliauja kartu su jumis! Tai vienas erdviausių automobilių klasėje ir tikrai užtikrins, kad kiekvienas, tame tarpe ir jūsų keleiviai, mėgausis komfortu ir erdve kojoms. Atviras ir erdvus interjeras suteikia puikų matomumą. Atsipalaiduokite, išsitieskite, ilsėkitės: tam erdvės pilnai užteks.

PUIKUS VIDAUS IŠPLANAVIMAS

SUTEIKITE VAŽIAVIMUI RAFINUOTUMO

Naujasis „Nissan PULSAR" turi ne tik puikų interjerą, bet taip par ir daug papildomų funkcijų, kurios suteikia jūsų važiavimui rafinuotumo. Mėgaukitės be galo patogiomis sėdynėmis su platesnėmis, negu įprasta šios klasės automobiliui, atramomis rankoms. Minkštos ir atsparios medžiagos, chromuotos detalės. Salone panaudotos aukštos kokybės medžiagos, sukuriančios šiuolaikiškumo ir kokybės įspūdį. Pradedant patogumais ir baigiant stiliumi, jūsų kelionė verta tik to, kas geriausia.

DINAMIŠKI IR NAŠŪS TURBININIAI VARIKLIAI

AUTOMOBILIO TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS SUTEIKIA GALIOS

Visi naujieji „Nissan PULSAR" pasižymi aukštos kokybės techninėmis charakteristikomis ir patikimais varikliais su turbina: 1.6DIG-T 190AG galios benzinis variklis leidžia važiuoti dinamiškai, pasiekti didelį greitį per trumpą laiką. Jūs galite pasirinkti ir turbo dyzelinį arba 1.2 l benzininį variklį, jeigu jums patinka aukštesnis sukimo momentas ir didesnė degalų ekonomija, arba galite pasirinkti tarp 6 pavarų mechaninės ir automatinės „X-Tronic" pavarų dėžes. Ką bepasirinktumėte, mes garantuojame patikimumą ir stabilumą kiekvienos kelionės metu.

PAŽANGI „STOP-START" TECHNOLOGIJA

KELIAUKITE TAUPIAI

Daugiau be reikalo nebus varginamas jūsų variklis! Naujuosiuose „Nissan PULSAR" įdiegta „Stop-Start" sistema, kuri jums sustojus ar vėl pajudėjus automatiškai išjungia ir įjungia variklį. Sumažinę variklio tuščios eigos laiką, pastebėsite, kad ir tarša, ir kuro sunaudojimas ženkliai sumažėjo. Gerai aplinkai, gerai ir jūsų piniginei: pažangios inovacijos yra naudingos visiems.

NAUJA „NISSANCONNECT" SISTEMA

VISADA PASIEKIAMI KELYJE

„NissanConnect" sistema suteikia greitą prieigą prie jums reikalingų duomenų 5.8 colių liečiamajame ekrane. Programų sinchronizacija leidžia jums prisijungti prie socialinių tinklų ir paieškos portalų, gauti orų prognozę. Klausykite savo mėgiamų melodijų per radiją, „Bluetooth" ar USB. Lengvai raskite kelią iki tikslo, arba susisiekite su draugais.

„NISSAN" PAGALBINĖ PARKAVIMO SISTEMA

PAŽANGI NAUJOVĖ LEDŽIANTI SUMANIAI PASISTATYTI AUTOMOBILĮ GATVĖJE

Niekada nebuvo taip lengva pasistatyti automobilį, kaip dabar. Su „Nissan PULSAR" ir aplinkinio vaizdo sistema „Around View Monitor" galite matyti aplink automobilį 360° kampu, todėl lengva tiksliai manevruoti statant. Tai keturios plataus matymo kampo kameros, sumontuotos aplink automobilį, leidžiančios persijungti nuo šoninio į priekinį ar galinį vaizdą, ypač naudingą statant automobilį lygiagrečiai. Daugiau nereikia gaišti laiko ieškant vietos: dabar jos visos jūsų!

„SAFETYSHIELD" TECHNOLOGIJA

JŪSŲ ANGELAS SARGAS

Įdiegta „SafetyShield" technologija naujajame „Nissan Pulsar" leis matyti ir net numatyti visas aplinkui esančias kliūtis. Išvažiavimo iš eismo juostos, įspėjimo apie nematomą kliūtį keičiant juostas ir judančių objektų aptikimo sistemos apie galimus pavojus perspės jus mirksinčiomis lemputėmis ir garsiniu signalu. Išankstinis avarinis stabdymas numatys jūsų refleksus tiesioginio pavojaus metu. Automobilis važiuoja per greitai? Nerūpestigas pėstysis išėjo į kelią? Pažangi saugumą užtikrinanti „Nissan" technologija pasirūpins jumis.

 • „NISSAN QASHQAI N-CONNECTA“ SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE– TIK 199 €/MĖN.*

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  Nissan Qashqai N-Connecta versija turi šias technologijas:

  • IŠMANIOJI AVARINIO STABDYMO SISTEMA
  • IŠMANUS APLINKINIO VAIZDO MONITORIUS SU JUDANČIŲ OBJEKTŲ APTIKIMO FUNKCIJA
  • AUTOMATINĖS TRUMPOSIOS/ILGOSIOS ŠVIESOS
  • KELIO ŽENKLŲ ATPAŽINIMO SISTEMA
  • NUKRYPIMO IŠ EISMO JUOSTOS PERSPĖJIMO SISTEMA
  • NISSAN CONNECT NAVIGACIJA
  • IŠMANIOJI VAŽIAVIMO KONTROLĖS SISTEMA
  • IŠMANIOJI VAŽIUOKLĖS KONTROLĖS SISTEMA
  • IŠMANUS STABDYMAS VARIKLIU
  • IŠMANIOJI TRAJEKTORIJOS KONTROLĖS SISTEMA

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Qashqai“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio. Vidutinės „Nissan Qashqai“ degalų sąnaudos 3.8 –5.8 l/100 km, CO2 emisija 99 – 134 g/km. *Bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: Automobilio kaina 21.000 EUR su PVM. Pradinė įmoka – 3.150 EUR (15% automobilio kainos su PVM). Finansuojama suma – 17.850 EUR, sutarties terminas – 60 mėn. Likutinė vertė – 7.350 EUR (35%), ridos apribojimas – 100.000 km. Palūkanos – 1.99% (kai kintanti, metinė bazinė palūkanų norma 3 mėn. EURIBOR - 0%, palūkanų marža – 1.99%). Administravimo mokestis – 1% automobilio kainos su PVM. Mėnesinė įmoka – 196,18 EUR. Bendra kredito gavėjo mokama suma – 19.331,07 EUR. Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 2.36%. Vartojimo kredito davėjas – Luminor lizingas UAB. Automobilis turi būti draudžiamas Kasko draudimu visą išperkamosios nuomos sutarties galiojimo laikotarpį. Draudimo išlaidos į aukščiau nurodytą skaičiavimą neįtrauktos. Jei pagal išperkamosios nuomos sutartį siunčiamas sąskaitas norėsite gauti nemokamai elektroninėje erdvėje, turėsite užpildyti paraišką dėl sąskaitų gavimo elektroninėje erdvėje. Visas pasiūlymo sąlygas rasite www.nissan.lt tinklalapyje arba Nissan atstovybėse. Pasiūlymas galioja iki 31.03.2018. Pasiūlymas nėra Luminor lizingas UAB įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą.

  Plačiau

 • GERAI ĮRENGTAS NISSAN JUKE ACENTA SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE TIK 14 990€!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  JŪSŲ ISTORIJA PRASIDEDA SU NISSAN JUKE!

  GERAI ĮRENGTAS NISSAN JUKE ACENTA SU AUTOMATINE PAVARŲ DĖŽE TIK 14 990€!

  Į Acenta komplektaciją įeina:

  • Tamsinti galiniai langai
  • Dinamikos kontrolės sistema
  • Klimato kontrolės sistema
  • Pastovaus greičio palaikymo sistema
  • 17'' lengvojo lydinio ratlankiai
  • CD-radijas su Bluetooth laisvų rankų įranga
  • Rūko žibintai
  • LED dienos šviesos
  • ir daug kitos įrangos

  Dabartiniams "Nissan" savininkams, registruotiems "You+Nissan" portale (tik privatiems asmenims), perkant naują "Nissan Juke", DOVANOJAME "You+Nissan" dovaną - papildomus 1 metus "Nissan" 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Plačiau

 • GERIAUSIAS AUTOMATINĖS TRANSMISIJOS PASIŪLYMAS!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  NISSAN PULSAR. Naudingos technologijos, saugančios Jus!

  Erdvus, patogus ir talpus automobilis su technologijomis saugančiomis Jus! Nissan Pulsar su automatinė pavarų dėžė - dabar tik nuo 14 990 €.

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Pulsar“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė įvyks anksčiau).

  Plačiau

 • Rinkitės variklį su turbina!

  Pasiūlymas galioja iki: 2018.03.31.

  Naujoji „Nissan Micra“ meta iššūkį mažų automobilių standartams dizaino, komforto ir našumo atžvilgiu. Unikalus išraiškingo, bet itin aukštos kokybės vidaus ir išorės dizaino, išmaniųjų funkcijų ir dinamiško vairavimo charakteristikų derinys, kuriuo pasižymi penktosios kartos „Nissan Micra“, suteiks jums netikėtos patirties.

  Siūlome modelį su turbininiu varikliu už modelio be turbinos kainą. Sutaupote - 1 200 € !

  Dabartiniams „Nissan“ savininkams, registruotiems „You+Nissan” portale (tik privatiems asmenims), perkant naują „Nissan Micra“, DOVANOJAME „You+Nissan” dovaną - papildomus 1 metus „Nissan“ 5* pratęstos garantijos (rida iki 100 000 km, priklausomai nuo to, kuri aplinkybė atsiras pirma).

  Plačiau

Ankstesnis Sekantis

Naujienos

 • 16 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  Nevairuokite negėrę

  „Nissan“ ragina vairuotojus dažniau gerti (vandenį, ne alkoholį). Dehidratacijos poveikis organizmui prilyginamas vairavimui išgėrus.

  Sužinoti daugiau

 • 11 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  Pasaulyje pirmasis „PlayStation®“ kontroliuojamas „Nissan GT-R“ pasiekė didesnį kaip 210 km/h greitį Silverstono trasoje

  „Nissan Great Britain“, bendradarbiaudama su „Sony Interactive Entertainment Europe“, sukūrė išskirtinį nuotoliniu būdu valdomą automobilį žaidėjams – „Nissan GT-R /C“.

  Sužinoti daugiau

 • 10 Spalis 2017 | Bendra straipsnis

  TARTU ELEKTRINIAI TAKSI JAU ĮVEIKĖ NET 10 MLN. ELEKTRINIŲ KILOMETRŲ

  Tartu yra pirmaujantis Estijos miestas, kuriame tyliai vyksta tikra elektrinė revoliucija - taksi bendrovė „Elektritakso“ visą savo parką elektrifikavo nulinės emisijos ir beveik begarsiais „Nissan LEAF“ taksi automobiliais.

  Sužinoti daugiau

Ankstesnis Sekantis

Rodyti mūsų vietas