LEAF

Galima įranga

SKLANDAUS, ŽAVINGO, PATOGAUS, TAUPAUS IR APLINKĄ TAUSOJANČIO VAIRAVIMO PATIRTIS

Šiandienos "NISSAN LEAF” automobiliams būdingas dinamiškas įsibėgėjimas, pagerintas sūkio momentas, greičiu kelyje jie nenusileidžia automobiliams su įprastiniais vidaus degimo varikliais... o svarbiausi skirtumai tokie: elektromobiliai tylesni, pigesni ir NETERŠIA aplinkos.

NAUJAS ELEKTROMOBILIŲ VEIDAS

Elektromobilių technologija per keletą pastarųjų metų toli pažengė ir tapo smagesnė, praktiška ir prieinama. "NISSAN LEAF” naudojami ličio jonų akumuliatoriai nesiskiria nuo mobiliųjų telefonų ir kompiuterių akumuliatorių.
Dabartiniai elektromobiliai nė iš tolo neprimena keistos išvaizdos praeities elektromobilių – šiuolaikiniai elektromobiliai yra absoliučiai praktiški ir erdvūs. Elektromobiliai važiuoja be triukšmo ir vibracijos, todėl, netgi neminint žymiai mažesnių eksplotacijos išlaidų, yra akivaizdžiai pranašesni už automobilius su vidaus degimo varikliais.

SU ELEKTROMOBILIU GYVENIMAS LENGVAS

Elektromobilio ličio jonų akumuliatorius pilnai galite įkrauti per naktį, kai elektros energija yra pigesnė. Jokių neplanuotų (ir brangiai atsieinančių) apsilankymų degalinėse ir jokio išmetamų dujų kvapo garaže užvedant elektromobilį. Savo išmaniuoju telefonu arba kompiuteriu galite nuotoliniu būdu reguliuoti automobilio klimato kontrolės sistemą arba pradėti krauti akumuliatorių, kad prieš kelionę viskas būtų paruošta. Jums esant kelyje, palydovinės navigacijos sistema praneša, kiek tiksliai energijos prireiks iki nustatyto tikslo, nurodo artimiausius įkrovimo punktus. Taigi, kartais savo elektromobilį galite įkrauti kol apsipirkinėjate. O daugelyje Lietuvos miestų,  elektromobilį mieste galite statyti nemokamai.

ŽAVINČIOS INOVACIJOS

Naujoviškų, į klientą orientuotų darbo metodų dėka įdiegta daugiau nei 100 naujų "NISSAN LEAF” ypatybių, įskaitant atnaujintą sistemą "Carwings” ir netgi ličio jonų akumuliatoriaus garantijos planą.
Iš kitų patobulinimų galima paminėti talpesnį bagažo skyrių, priekinę įkrovimo jungtį, elektroninį raktą ir geresnį bendrąjį komforto lygį.

NAUJASIS "LEAF”: GERIAUSIAS TAPO DAR GERESNIS
ELEKTROMOBILIS, SUKURTAS ŠIANDIENAI ŽVELGIANT Į ATEITĮ

Lengvai pasiekiama priekinė įkrovimo jungtis, įkrovimo jungties LED apšvietimo lemputė, talpesnis bagažo skyrius, padidintas komforto lygis ir ne viena, o netgi 3 "NISSAN LEAF” versijos – visa tai yra klientų pageidavimų rezultatas.

SKLANDUS IR PATOGUS VAŽIAVIMAS
TYLIAU, ELEGANTIŠKIAU IR RAMIAU

Patobulinus naujojo "NISSAN LEAF” važiuoklę, pagal mokslinių tyrimų ir plėtros rezultatus pritaikytus Europos sąlygoms, automobilis geriau valdomas, o jį vairuoti kur kas smagiau.

ELEKTROMOBILIŲ NAŠUMAS
DINAMIŠKAS ELEKTROMOBILIO ĮSIBĖGĖJIMAS IR AUTOSTRADAI DERANTIS GREITIS

Nuo pirmosios elektromobilių kartos jų technologija, dizainas ir efektyvumas neatpažįstamai patobulėjo. Jie nebėra lėti ir nerangūs – tokie elektromobiliai, kaip "LEAF”, tapo perspektyvia ir patrauklia pasirinkimo galimybe daugeliui vairuotojų.

SUDĖTINGA, TAČIAU DRAUGIŠKA TECHNOLOGIJA

Naujoji "NISSAN” sistema "Carwings” leidžia nuotoliniu būdu valdyti elektromobilio klimato kontrolę ir įkrovimą, joje registruojami duomenys apie įkrovimą, naudojimo pobūdį ir nuvažiuotą atstumą.

KO NORĖTUMĖTE KLAUSYTIS?

Prabangiame salone įrengėme garso sistemą "BOSE Energy Efficient Series”. Dabar naujasis "LEAF” turi viską, ko tik reikia pramogoms. Norite žemųjų dažnių garsiakalbio? Jokių problemų. Kad ir kas grotų, naujajame elektromobilyje garantuojamas puikus skambesys.

PAPILDOMAS "B" REŽIMAS

"B" režimas yra papildomas važiavimo režimas, papildantis įprastinį ir "eko" režimus. Šiuo režimu lėtėjant įjungiama regeneracinė stabdymo sistema, todėl atgaunama energija. Šis režimas ypač pravartus leidžiantis nuokalne.

LENGVA STATYTI IR DIDESNĖ SAUGA

"NISSAN LEAF” įrengta aplinkinio vaizdo sistema (AVM), padedanti ypač tiksliai statyti automobilį. Kamerų tinklas transliuoja 360° panoramą aplink automobilį, tarsi matomą iš viršaus. Rezultatas: kaskart tobulai pastatytas automobilis.

"NISSAN LEAF” SIŪLOMI IR SU 17 COLIŲ RATLANKIAIS.

Naujajame "NISSAN LEAF” išsaugota didžioji dalis ir taip įspūdingo ankstesnio aerodinaminio dizaino. Dėl subtilių priekinių grotelių pokyčių jis tapo daug efektyvesnis. Patobulinta daugiau nei šimtas ypatybių. Du drąsūs pribloškiančio išorės dizaino pokyčiai – naujas ratlankių dydis ir išplėsta spalvų paletė.

YPAČ PATOGUS
"NISSAN LEAF” SALONAS YRA ERDVUS IR PATOGUS.

Naujojo "NISSAN LEAF” vidus visiškai pasikeitė. Jis kur kas erdvesnis, patogesnis ir dailesnis. Nauji apdailos elementai leis savo nuožiūra suasmeninti saloną. Sėskite už šio elektromobilio vairo ir pajauskite evoliuciją. Naujajame "LEAF” įrengtos daug geriau kūną prilaikančios reguliuojamo aukščio sėdynės su biologinės kilmės sintetinio audinio užvalkalais. Norėdami stilingesnės apdailos, galite užsisakyti odinę apdailą. Platus ir talpus bagažo skyrius.

PRAŠMATNUS, ELEGANTIŠKAS, TAMSUS VIDUS

"NISSAN LEAF” vidus pasižymi erdve ir patogumu. Galima pasirinkti odinę sėdynių apdailą ir tamsesnį salono atspalvį. Dar galimi perforuotos ir dvigubų siūlių mėlynos spalvos sėdynių apdailos variantai.